Elimi Bırakma 6. yeni bölümde Azra ile Cenk karşı karşıya

Elimi Bırakma 6. yeni bölümde Azra ile Cenk karşı karşıya Elimi Bırakma 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve oldukça heyecanlandırdı. TRT 1de bu akşam yayınlanacak olan Elimi Bırakma dizisinde neler yaşanacak? Azra ile Cenk arasında hangi gelişmeler olacak? İşte Elimi Bırakma dizisinden ipuçları.

Elimi Bırakma 6. yeni bölümüyle bu akşam izlenebilecek. Pazar akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Elimi Bırakmada yine heyecan dolu olaylar yaşanacak. İşte özet ve fragman..
ELİMİ BIRAKMA 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

TRT 1 ekranlarında her bölümüyle milyonları ekrana kilitleyen Elimi Bırakma, heyecan ve aksiyon dolu serüvenine kaldığı yerden devam ediyor.

Yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Önalın üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Çelenin yaptığı, senaryosunu Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcının kaleme aldığı “Elimi Bırakma”, her bölümüyle büyük beğeni toplayarak, her Pazar en çok izlenen yapım olma unvanını elinde bulunduruyor.

Her bölümü merakla beklenen dizinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümü yine nefesleri kesecek. Peki, merakla beklenen bu hafta yayınlanacak 6. bölümünde neler olacak:

“Azra ve Cenk Karşı Karşıya”
Tüm mirasın Azra’ya bırakılacak olmasıyla Cenk ve Azra karşı karşıya gelir. Cenk Azra’nın kendine bir oyun kurduğunu düşünür. Amerika’ya gitmek için kararlıdır. Ancak onu burada tutacak kötü bir haber her şeyin bir anda yerle bir olmasını sağlar.

Azra’nın Feride’nin şirketinde çalıştığını öğrenen Sumru Azra ile tanışıklığını gizleme derdindedir. Azra’nın hiç beklemediği anda Azra’nın karşısına çıkan Sumru amacına ulaşabilecek midir?

Çelen şirketleri grubunun Azra’nın olduğunu öğrenen Sumru büyük bir endişeye kapılır hiç beklemediği bir anda Azranın karşısına çıkar ve Cansu için bir iyilik ister. Azra Sumru’dan gelen bu teklif karşısında ne yapacaktır?

Azra’nın oyun oynadığından emin olan Cenk, Azra’nın karşısında dimdik durarak hiç istemediği bir pozisyonda da olsa çalışmaya başlar. Cenkin bu gayreti, etrafında olan planları ortaya çıkarmak için yardımcı olacak mıdır?

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenkin hikâyesini anlatan Elimi Bırakmanın başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ gibi ünlü isimler paylaşıyor.

TRT1in aile bağlarının önemini bir kez daha gözler önüne seren yeni dizisi Elimi Bırakma, her Pazar günü yeni bölümleri ile saat 20.00de TRT1de.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir