Elinizdeki çizgiler ne anlama geliyor?

Bazı eski inanışlara göre ellerinizdeki çizgiler kaderiniz, seçimleriniz ve başınıza geleceklerle ilgili size bazı ipuçları veriyor. Ellerinizi birleştirin ve çizgileri ortaya çıkarın. Bu çizgiler ne anlama geliyor, işte cevabı

Avuçlarınızı birleştirdiğinizde ellerinizde ortaya çıkan çizgilerin birçok farklı anlamı olabilir. Kaderiniz, aşk hayatınız ve başınıza geleceklerle ilgili çeşitli ipuçlarını barındıran bu çizgiler ne anlama geliyor, işte cevabı…

Çizgiler aynı düzeyde ise

Ellerinizdeki çizgilerin hepsi aynı düzeyde ise bu ciddi ve uzun soluklu ilişkileri tercih ettiğiniz anlamına geliyor. Dürüstlük ilişkilerinizin olmazsa olmazı. Hayatınızda uç noktalardan hoşlanmıyorsunuz ve çevrenizdeki kişiler tarafından mantıklı birisi olarak tanınıyorsunuz. Başkalarının fikirlerine çok önem vermek ise diğer özelliklerinizden birisi.

Sol eldeki çizgi daha altta ise

Sol elinizdeki çizgi daha aşağıda ise romantik ve tutkulu aşklar tam size göre. Öylesine sevmeler size göre değil, sevdiğiniz kişi için çok fedakar birisine dönüşebilirsiniz. Altıncı hisleriniz güçlü olduğu için çoğu kişinin gerçek niyetini görebiliyorsunuz.

Sağ eldeki çizgi daha altta ise

Sağ el çizgisi daha altta olan kişiler ciddi bir ilişki için kendini zorlamak yerine şartların oluşmasını bekler. Doğru kişiyi bulduğunda ise bu kişiyi çok önemserler. Kendilerine güvenen, zorluklarla başa çıkabilen bağımsız kişiliğe sahip bu kişiler insanlarla aralarına her zaman belirli bir mesafe koymayı tercih ederler.

Updated: 22 Temmuz 2018 — 23:11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi