Emanet Dizisi 84. Bölüm Tanıtımı Seyret Kanal7

Emanet Dizisi 84. Bölüm Tanıtımı Seyret Kanal7 Emanet Yeni Bölüm Son Fragmanı izle

manette bu akşam Seherin kararlılığı Yamanı köşeye sıkıştırır. Yaman ne karar verecek?

83. Bölüm Özeti:

Yaman ne kadar kararlıysa Seher de o kadar kararlıdır. Seherin bu kararlılığı, Yamanı her an köşeye sıkıştırır. Hasanın sakladığı uyuşturucuyu bulan Kiraz, başlarındaki bela daha fazla büyümeden bir çözüm bulmak zorundadır.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

BİR EMANETLE DEĞİŞEN HAYATLARIN ÖYKÜSÜ

“Her emanet kutsal bir yerde saklanır. Aşk kalbin en derininde

Annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusufu kutsal bir emanet gibi gören Seher ve Yamanın kalplere dokunan öyküsü Emanet ile izleyici karşısına çıkıyor.

Bir yanda ablasının ölümüyle sarsılıp yeğenine sahip çıkmaya çalışan Seher, diğer yanda ağabeyinin emanetini korumak için her şeyi göze alan Yaman… İki ayrı dünyanın, geceyle gündüzün bu savaşında tek kazanan olacak, o da AŞK… Bir emaneti aşkla korumaya çalışanların öyküsü Emanet ile ekrana taşınıyor.

Dizinin konusu:

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seherin sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seherin işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusufun amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlıya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yamanın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Emanet 84. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir