Emine Ün yeniden hayata döndü

Kısmi felç geçirdikten sonra tedavi gören ve eski sağlığına kavuşan Emine Ün’ün artık yüzünden gülücükler eksik olmuyor.

Kötü günleri atlatan Ün, hastalıktan sonra hayatındaki değişimleri şöyle açıkladı: “O kadar büyük bir huzur hissediyorum ki anlatamam. Bambaşka bir Emine ortaya çıktı. Şu anda inanılmaz bir enerjim var hem iş yaşamımda hem de ev yaşamımda. Beni gören herkes bu değişimin farkına varıyor. Gülmeyi unutmuşum. O sıkıntılı dönemler geçti.”

HAYATA BAKIŞIM DEĞİŞTİ

Yeniden çalışmanın da mutluluğunda büyük bir etkisi olduğunu belirten güzel sunucu, “Bir kere sağlıklı olduğumiçin keyfim yerinde. Hayata bakış açımdeğişti. Kıymetli olan şeylerin esasında daha fazla kıymetli olduğunun farkına vardım. İnsanlar yaşamadıkça anlayamaz. 9 yıldan sonra tekrardan işe başlamakta ayrı bir heyecan oldu. Kendimi çok çabuk toparladım çalışarak. Çünkü bu hastalık çok büyük travmalar yaşatıyor” dedi.

Kızıma ruj yasak

Emre Kınay ile evliliğinden dünyaya gelen 7 yaşındaki kızları Duru’nun çok ‘kokoş’ bir çocuk olduğunu belirten Emine Ün,”Bütün eşyalarımı alıp takıp giyiyor. Çok süslü. Fakat ruj sürmesi, topuklu ayakkabı giymesi yasak” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir