Ana sayfa Genel Haberler Emrah ile Asumanın aşk-ı reklamı!

Emrah ile Asumanın aşk-ı reklamı!

1
0

Kanaltürk’teki 2. Sayfa’ya konuk olan Vizyon Ajans’ın sahibi Atilla Kaplakarslan çarpıcı iddialar ortaya attı.

Pek çok mankeni şöhrete ulaştıran Kaplakarslan bazı mankenlerin pop yıldızlarıyla reklam aşkı yaşayıp karşılığında büyük paralar kazandığını ileri sürdü. Kaplakarslan, “Mesela Emrah yıllar önce manken Asuman Krause ile 50 bin dolar karşılığında bir kontrat imzaladı. Anlaşmaya göre; ikisi sevgiliymiş gibi yapacaktı. Emrah da bu sayede yeniden gündeme gelecek, Asuman da para kazanacaktı. Sonra birbirlerine gerçekten aşık oldular. Ama Asuman’ın bu ilişkiden kısa bir süre sonra Emrah’ın yeğeni Yaşar İpek’le de görülmesi tuhaftı tabii.”
Bir popçunun yıllar önce 20 bin dolar karşılığında ünlü bir mankenle sevgili gibi sağda-solda yakalandığını da anlatan Kaplakarslan, “O popçu birkaç yıl önce de denizin ortasında köpek balıklarıyla boğuştu. Bazı pop yıldızları da uçak bileti-konaklama-yemek karşılığında mankenlik ajanslarından 5-6 kız getirip onlarla görülüyor. Ortada ilişki falan yok. Yalnızca alışveriş var” diye konuştu.
MANKENLİĞİ O DEFİLE BİTİRDİ
Kaplakarslan “Mankenlik mesleği, Neşe Erberk’in 2001’de Etiler, Akmerkez’in en üst katında düzenlediği, 4 genç mankenin bir grup işadamına yaptığı kişiye özel iç çamaşırı-bikini defilesinden sonra çökmüştür” dedi O günden sonra ‘mankenlik’ deyince insanın aklına kötü şeylerin geldiğini anlatan Kaplakarslan,
“Mesleğin sonu o defileyle geldi. Büyük paralar ve kirli şeyler de dönmüştü. Şimdi açıklayıp yeni bir skandala imza atmak istemem” diyerek kafaları karıştırdı.