Entelköy Efeköye Karşı Filmini Full izle

Entelköy Efeköye Karşı Film Fragmanı Full izle Entelköy Efeköye Karşı Filmi Full izle Entelköy Efeköye Karşı Filmini Online Full izle Entelköy Efeköye Karşı Full izle Entelköy Efeköye Karşı izle

Metropolde yaşamanın yarattığı keşmekeşten kurtulup, hep hayalini kurdukları doğayla baş başa bir yaşam sürmek isteyen bir grup ekolojist, Ege’de bir komün köyü inşa ederler. Kentli ekolojistlerin köylerine yerleşmelerinden dolayı çok memnun olan köy halkı, artık hiçbir işe yaramayan kıraç tarlalarını ve eski evlerini değerinden fazla fiyata aldıkları için aktivistleri büyük bir sevgiyle karşılar.

Her şey yolundadır, ta ki bölgeye kurulması gündemde olan termik santral kararı onaylanana kadar… Termik santral ile birlikte eski köylüler ile köyün yeni sakinleri aktivistler arasında ilginç bir süreç başlar ve olaylar karşılıklı protestoyla tam bir komediye dönüşür.

2006 yılında yönettiği “Dondurmam Gaymak” ile Oscar ödüllerinde “En İyi Yabancı Film” dalında aday adayı olan ve gişede önemli bir başarı yakalan Yüksel Aksu, yeni filminde yine sıcak bir hikaye anlatıyor.

Yapım: 2011 – Türkiye
Tür: Dram, Komedi,
Yönetmen: Yüksel Aksu,
Oyuncular: Şahin Irmak, Ayşe Bosse, Ümit Olcay, Ayla Arslancan, Recep Yener,
Yapımcı: Muharrem Gülmez

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir