Erdoğan’dan Erener’e gece yarısı telefonu

Başbakan Erdoğan’ın şarkıcı Sertab Erener’i gece yarısı aramasının nedenini Rahşan Gülşan köşesinde yazdı.

Başbakan Erdoğan, yeni albümünü dinlediği Sertap Ereneri gece 1:30da arayıp tebrik etti..

Çıkardığı Türk Sanat Müziği albümü Ey Şuhi Sertabla dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı Sertap Ereneri Başbakan Erdoğan arayıp tebrik etti. Habertürk yazarı Rahşan Gülşan bugünkü köşesinde o gece yaşananları anlattı.

İşte Rahşan Gülşanın o yazısı

BAŞBAKANDAN ŞAŞIRTAN TELEFON

Gecenin bir yarısı cep telefonunuzdan sizi Başbakan arasa tepkiniz ne olurdu? Büyük şaşkınlık? Korku? Sevinç? İşte Sertab Erener tam da bu karışık duyguları yaşamış. Geçtiğimiz haftalarda Sertab, tamamı Türk Sanat Müziği şarkılarından oluşan yeni albümü Ey Şuhi Sertabı yayınlamıştı. Albümün piyasaya çıkışını takip eden günlerden birinde gece bir buçuk gibi cep telefonu çalmış Erenerin. Telefon çaldığında yatakta yarı uyur uyanık haldeymiş. Önce telefonu açmak istememiş.

ETKİSİNDE KALMIŞ

Ama telefonun ekranında Ankara numarası görünce biraz şaşırmış ve korkarak açmaya karar vermiş. Karşısına tanımadığı bir erkek sesi çıkmış ve o sesin kurduğu şu cümle Sertab Erenere adeta yatakta takla attırmış: Sertab Hanım, Sayın Başbakanımız sizinle görüşmek istiyor! Polise mukavemet ettim Arkasından da telefonu Recep Tayyip Erdoğan almış. Önce geç saatte aradığı için özür dileyip ardından da Emine Hanımla şimdi konuta geldiklerini ve birlikte bu yeni albümü dinleyip çok beğendiklerini belirtip tebriklerini sunmuş. Sertab Erener o şaşkınlık ve heyecan içinde tam olarak ne dediğini bile hatırlamıyormuş. Ama bu hiç beklemediği tebrik ve övgü telefonu çok hoşuna gitmiş. Günlerce etkisinden kurtulamamış.

MÜZİK DİNLEYİP SEVDİĞİ SANATÇIYA SÜRPRİZ YAPAN SİYASETÇİ

Bu hikâyeyi çok güvendiğim bir kaynaktan dinledim. Ve Başbakanın çok da bilgi sahibi olmadığımız özel dünyasında, siyaset arenasında görmeye alıştığımız sert yüzünden uzak, eşiyle müzik dinlemeyi seven bir tarafı da olduğu hakkında bilgi verdiği için sizlerle paylaşmak istedim. Müzik dinleyip, sevdiği sanatçıyı sürpriz yaparak arayan bir siyasetçi haberi okumayalı ne kadar çok zaman olmuş. Onu fark ettim bir de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi