Erkenci Kuş dizisi konusu ve oyuncuları

Erkenci Kuş dizisi konusu ve oyuncuları Demet Özdemir ve Can Yamanı buluşturan yeni romantik komedi Erkenci Kuş Star TVde yayınlanacak.

Erkenci Kuş dizisi konusu nedir? Star TV Erkenci Kuş oyuncular kimler? Demet Özdemir ve Can Yaman’ın rol aldığı Erkenci Kuş dizisi hakkında son haberler…

ERKENCİ KUŞ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Star TV’nin 2018 yaz aylarında ekrana süreceği yeni romantik komedi dizisi Erkenci Kuş’un konusu ve oyuncu kadrosu belli oldu. Ramazan Bayramı’ndan sonra Temmuz başında yayınlanmaya başlayacak olan Erkenci Kuş’ta başrolleri, son olarak No 301’de rol alan Demet Özdemir ile Can Yaman paylaşacak.

Kerem Çakıroğlu’nun yönetmenliğini yapacağı açıklanan projenin çekimleri başlamadan değişiklik yaşandı. Diziyi “Tehlikeli Karım” projesi 6. Bölümde final yapan Çağrı Bayrak’ın yönetmesinin gündemde olduğu öğrenildi. Senaryosunu “Kiralık Aşk” ve “Ufak Tefek Cinayetler” imza atan Meriç Acedemi’nin hikâyesinden yola çıkarak Ayşe Kutlu’nun yazdığı dizide Demet Özdemir “Sanem Soysal”, partneri Can Yaman ise “Can Divit” karakterlerine hayat verecek.

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?
Erkenci Kuş’ta olaylar Sanem’in, babası Nihat’ın yerine aileye ait bakkalı açmasıyla başlayacak. Küçük yaşlardan itibaren her sabah çok erken saatlerde nefes darlığı yaşayan babasının yerine bakkalı açan Sanem, ablası Lale’nin tam tersi doğal, neşeli ve yaşam dolu bir genç kızdır. Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes’te eleman arandığını duyunca iş başvusu yapacak ve dizide macera da ondan sonra başlayacak. Derginin patronu Aziz beyin iki oğlu var; Can ve Emre…

Sanem işlerin pek de yolunda gitmediği dergide çalışmaya başladıktan sonra bir anda kendisini ilginç olayların içinde bulacak. Can Yaman’ın canlandıracağı patronun oğlu Can Divit’le arasında tesadüflerle başlayan yakınlaşma olayların yönünü değiştirecek. Son derece maceracı bir ruha sahip olan Can, şehir hayatının küçük hesaplarından uzak doğayı seven sportmen bir gençtir. Bu özellikleri Sanem’le arasında özel bir bağın kurulmasına da neden olacak.

Add your comment

Your email address will not be published.