Erol Günaydın’dan Kötü Haber

Muğlanın Bodrum İlçesinde tatilini geçiren sinema ve tiyatro sanatçısı Erol Günaydın, bu sabah saatlerinde ambulans ile Bodrum Devlet Hastanesine kaldırıldı

Sanatçı yürüme güçlüğü çekmesi nedeniyle yaklaşık iki haftalık fizik tedavi için hastaneye yatırıldı.

Tatil için Bodruma gelen Türk sinema ve tiyatrosunun ünlü isimlerinden 79 yaşındaki Erol Günaydın, sabah saatlerinde akrabası ve yardımcısı 48 yaşındaki Fatma Gülcemalin çağırdığı ambulans ile Bodrum Devlet Hastanesine getirildi. Günaydının tatilini geçirdiği sahilde sabah aniden yürüyememe ve ayakta durma zorluğu ile karşılaştığı ve yaklaşık iki hafta fizik tedavi göreceği öğrenildi.

HASTANE PENCERESİNDEN BODRUM ÖZLEMİMİ GİDERİYORUM

Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan ve Başhekim Op. Dr. Oğuz Şahinin odasında ziyaret ettiği Günaydın, hem yakınlarına selam gönderdi hem de denizden uzak kaldığı için içinin burkulduğunu söyledi. Günaydın, Tatil için geldiğim Bodrumda birden yürüyememeye ve ayakta duramamaya başladım. Hastaneye getirildim. Herkes plajda ve sahilde denizi girerken, ben hastane penceresinden Bodrum özlemini gideriyorum. Çocukları çok seviyorum, onlar için Akbaba tiyatrosu ile Anadoluyu karış karış gezdim, tedaviden sonra yine onlarla birlikte olacağım dedi.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Kaymakam Gödekmerdan ise Hastaneye getirilen sanatçımız için ne gerekiyorsa yapılacak, inşallah tedavi süresinin sonunda birlikte denize girip yüzeceğiz dedi. Günaydının doktoru Fizik Tedavi Uzmanı Dr. Fatma Kılıçın üstlendiğini belirten Başhekim Şahin ise Bacak adalelerindeki güçsüzlük nedeni ile yürümekte ve ayakta durmakta güçlük çeken sanatçımız için iki haftalık fizik tedavi ve güçlendirme programı uygulayacağız, şu anda sağlık durumu iyi dedi.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir