Eser West kimdir?

Survivor Gönüllüler kadrosunda yer alan Eser West, internette aranmaya başladı. Peki Eser West kimdir? Survivor yarışmasına katılmadan önce ne iş yapardı? İşte Eser West hakkında detaylar.

Eser West, Survivor Gönüllüler kadrosuna dahil oldu. Kanal D ekranlarının evlilik programı Kısmetse Olurun sevilen yarışmacısı Eser West, Survivor 2017de gönüllüler takımının başarısı için savaşacak. Tanıdık simalardan olan Eser West, yarışmacıların hem zorlu parkurlarla hem de açlıkla mücadele etmek zorunda kaldığı Survivor ile gündeme geldi. Peki Survivor Eser West kimdir? İşte o detaylar..

ESER WEST KİMDİR?

Survivor’ın tanıtım fragmanında ‘Herkes çok iddialı ama ben konuşmayı sevmiyorum. Sözleriyle kendisi için eylemlerin önemli olduğunu vurgulayan Eser West, 1990 yılında New York’ta dünyaya geldi. Asıl mesleği öğretmenlik olan Eser West, Guardia Communitiy College üniversitesinde eğitim hayatını tamamladı. Survivor 2017 yarışmacısı Eser, 1.75 boyunda ve 80 kilo ağırlığında.

ABD’den Türkiyeye gelmesinin ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur adlı evlilik programına katıldı. La Guardia Communitiy College Üniversitesinde eğitim hayatını tamamlayan Eser West bir süre önce Hande Yener’in klibinde yer aldı. 1.75 boyunda olan Survivor Gönüllüler yarışmacısı, Cansel Çördük ile aşk yaşadı, ancak çift, halk oyuyla birinci olmalarına rağmen ödülü kabul etmedi ve evlenmek yerine ödülü diğer yarışmacılara devretti.

SEVGİLİDEN MESAJ

Eser West’in Kısmetse Olur evinden birlikte ayrıldığı Cansel Çördük, sevgilisinin ıssız adaya gidişi ardından bir moral mesajı yayınladı. İnstagram paylaşımı yapan Cansel Çördük, sevgilisiyle birlikte paylaştığı fotoğrafın altına; Canımın içi. kalbim hep seninle olacak biliyorum, seninki de benimle… sen güçlüsün her şeyi yaparsın. Notunu düştü.

Add your comment

Your email address will not be published.