Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. bölümüyle ekranlara geldi. ATVnin büyük ilgi gören dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüme Çakırbeylilerin Muzinin tuzağı ile karşı karşıya kalması damga vurdu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 111. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çakırbeyliler, Muzinin tuzağı karşısında ölümle burun buruna gelmiş, hem devleti hem ailesi için can vermeye hazır olan Alparslan kendini amcalarının önüne atmıştır. Bir yerlerde kendisini beklediğini düşündüğü Özleme kavuşması an meselesidir. Çektiği acılar yaşından büyük olan Hızırın ise aileden birini daha kaybedecek gücü yoktur. Bir yandan çok güçlü düşmanlarla savaşırken diğer yandan içlerinden birinin hain olduğu düşüncesi onu çok yıpratmıştır. Bu süreçte kimseye soluk aldırmadan başladığı işi bitirmeye çalışan Muzi de hırsıyla Ateşin hayatını tehlikeye atmaktadır. Gelinen son noktada, hain ile ilgili büyük sırrın ortaya çıkmaması için tek bir yol vardır; Davutun ölümü. Ateşin vakit kaybetmeden yaptığı plan, başına geleceklerden habersiz bir caniyi evine kadar davet eden Davutun sonunu hızlandırır. Öngörüleri sayesinde olacakları tahmin eden Ünal Kaplan dahi bu büyük kaybın önüne geçemeyecektir.

Add your comment

Your email address will not be published.