Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22. yeni bölüm fragmanı yayında

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22. yeni bölüm fragmanı yayında Atvnin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile bu hafta kaldığı yerden devam edecek. Merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın dorukta olduğu yeni bölümü ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni gelişmeleriyle tüm detaylar haberimizde.

Yapımcılığını Raci Şaşmazın yaptığı başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakırın paylaştığı yılın en iddialı yapımı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile 2 Şubat 2016, Salı akşamı saat 20:00de Atvde ekrana gelecek.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 22. BÖLÜM ÖZETİ

Çakırbeyli Ailesi, üç ferdinin de masaya oturmasıyla düşmanları tarafından büyük bir hedef haline gelir. Ünal Kaplanın intikamını alması için veliaht ilan ettiği Alparslan amacına ulaşır; fakat bu ortak intikam arzusu yolunda Alparslanın oynadığı büyük oyunlar başına türlü belalar açacaktır. Hızırın ise ailesinden birini daha toprağa vermeye gücü yoktur. Çakırbeyli evinde sular durulmaz. Meryem boşanma fikrinde ne kadar kararlı olduğunu avukata giderek gösterir. Hızır için ise boşanmak, ihtimali olmayan bir durumdur. Bu durum Nazlının kendini sevilen sayılan bir yenge olarak göstermesi için bir fırsata dönüşür…

Alparslan, kaplanın bulunduğu bir kafes içerisine atılan adamın akıbetini izlerken, Ünal Kaplanın Birbirimize benziyoruz, kaplanlar için en lezzetli şey kendi öldürdüğünü yemektir sözlerine kulak veriyor. Meryem ise Hızırdan ayrılmaya kararlıdır. Hızırın annesine, avukata gittiğini ve boşanmak için kağıdı imzaladığını, Hızırın da imzalaması halinde boşanacaklarını söyler. Hızır ise bu durumu duyunca Meryemi bir kenara çekerek,Ben ölmeden benden ayrılamazsın der. Nazlı için bu durum tam anlamıyla bir fırsat olmuştur. Nazlı, O Meryemin dışladıklarını öyle bir etrafıma toplayacağım ki, ondan daha fazla sevilen bir yenge olacağım der.

İlyas, bu duruma katlanamaz ve Meryemi yanına çekerek Nazlıyı öldürüp çocuğunu da getirip kendisinin kucağına bırakacağını söyler. Alparslan, Özlemin mezarına gidip dertleşircesine, kendisini beklemesini ve işlerini halledince kendisinin de yanına geleceğini söyler. Şahin Ağa, çocuklara hedef tahtası olduklarını belirtir ve dikkatli olmaları gerektiğini söyler. Alparslan ise mezarlıkta yakalanmış ve işkence odasına çekilmiştir.

OYUNCULAR!

Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli)
Annesi ona Hızır diye hitap ediyor, alemde Hızır Reis olarak anılıyor ve sevenleri ona Çakır diyor. Çakırın hayatını değiştiren olay ise ağabeyi Ömerin hasımları tarafından öldürülmesidir. Çok sevdiği ağabeyinin ondan istediği tek şey olan mühendis olmayı rafa kaldırıp, ağabeyinin intikamını alarak önce cezaevine sonra yeraltı dünyasına giriyor. Hızır eski kulağı kesiklerdendir, her şeyi duyar.. İçindeki ses ona en büyük olacağını söylüyor ama bir taraftan da diyor ki hiçbir şey eskisi gibi olmayacak..

Deniz Çakır (Meryem Çakırbeyli)
Çakırın karısı Meryem net bir insandır. Çakırın Nazlı ile olan ilişkisinin karşısında bile her zaman dimdik ayaktadır. Bir yerde Çakır ondan intikam alıyor diye düşünür. Yoksa kocasının ondan başka birisini sevebileceğine ihtimal vermiyor. Ailenin erkeklerine bir şey olsa bu kocaman mafya ailesini Meryem rahatlıkla yönetebilir. Böyle sevgi dolu bir kadın gerektiğinde ölüm emri verebilir mi? Söz konusu ailesi ise ve öldürülecek olan bunu hak ediyorsa evet…

Müjde Uzman (Nazlı Öztürk)
Zengin olmanın değil ama başarılı olmanın hayallerini kurmuş olan Nazlı, evli çocuklu bir mafya babasına sevdalanmıştır. Üstelik de aralarında 20ye yakın yaş farkı varken… Onun kadını olmayı kabul etmiştir, ondan hamile bile kalmıştır. Bin kere pratik yapsa da bir kez bile boşanmazsan yüzümü asla göremezsin diyememiştir. Kendisi kaderci değildir, akılcıdır…

Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan)
Yeraltı dünyasını büyük bir aile gibi düşünmek gerekir. Bu ailenin lideri de Ünal Kaplandır; ve Ünal kaplan asla av olmak niyetinde değildir. Tehdit olarak gördüğü kimse uzun süre yaşayamaz. En büyük olmak onun vazgeçilmezidir. Hızır Çakırbeylinin zekası ve gücüyle zirve yolunda ilerlediğini fark ettiği an artık onun en büyük düşmanı olmuştur. Vicdan ve merhamet duygularından yoksundur. Hayattaki tek zaafı kızıdır..

Ozan Akbaba (ilyas Çakırbeyli)
Çakırın kardeşidir. Abisinin onun hakkında en haklı olduğu konu fevri olması, gözü döndüğü zaman aklını kaybetmesi… Abisi de kendisi kadar öfkeli aslında ama nasıl yapıyorsa yapıyor bunu bastırıp hep doğru zamanda intikam almayı başarıyor. Kendisini en çok Ünalın oturduğu koltukta hayal ediyor… Onun gibi şık, onun gibi güçlü, onun gibi çapkın olmak istiyor… Sadece zamana ihtiyacı var, yoksa bu üç özelliğe sahip…

Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli)
Çakırın ağabeyi Ömerden aileye kalan tek miras.. Çakıra göre o bir dahi ve ailenin yüz akı… Melek gibi bir çocuk… Alpaslan aklının yanı sıra çok da merhametli… Babasını kaybettikten sonra annesi çocuğunu büyütürken yalnız olmamak için helal süt emmiş bir profesörle evlenmek ister. O günden sonrada aileden aforoz edilir. Alpaslan dahil ailede kimse onunla görüşmez… Meryem Çakırbeyli hariç….

Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli)
Çakırbeyli ailesinin mihenk taşı. Hızır Çakırbeylinin annesi. Bu ailenin kadınlarının dünleri yoktur bugünlerinin geçici olduğunu bilirler; yarın için mücadele eder dururlar. Hayriye Çakırbeyli de kocasının ölümünden sonra bu aileyi dimdik ayakta tutmuştur. Çok güçlü, otoriter ve geleneklerine bağlı bir Karadeniz kadınıdır.

Hakan Karahan (Özer Çetiner)
Uzun yıllardır Ünal Kaplanın bu alemdeki en güvendiği kişi. Hem sırdaşı hem sağ kolu. Ünal Kaplan adına tüm planları kurgulayan ve yöneten çok zeki biri. Masadaki ikinci adam ve çok derin bağlantıları var. Etrafta olan biteni iyi gözlemleyen ve gerektiğinde Ünal Kaplana da fikir veren kurnaz bir adam. Tehdit altında olduğunu hissettiği an yapamayacağı hiçbir şey yok. Gizli, bilinmeyen yönleri var. Sürprizlerle dolu bir karakter…

Kenan Çoban (Fahri)
Etrafındaki insanlar tarafından psikopat diye tarif edilen fakat yanında olan adamlara son derece sadık, kendi canını tehlikeye atabilecek kadar vefalı, bir o kadar da görev adamı. Bir süre hapiste yatmış iyi bir gözlemci. Bu gözlemleri sonucunda iyinin kötünün ayırdına varabilen, insanlara buna göre tavır takınan ve tavrını gizlemeyen, sözünü esirgemeyen biri.

Turgay Tanülkü (Şahin Ağa)
Ömrünün neredeyse yarısını hapiste geçirmiş, eski usul bir adam. Uzun süre yaşadığı hapishane hayatına alışmış, dışarıdaki düzene ayak uydurmak zorunda kalmak ona zor gelir. O şahsına münhasır kişiliğiyle asla birilerinin adamı olamayacak bir karakter. Eski otoritesi hiç sarsılmamış, etrafı tarafından sevilen sayılan, adaletten ayrılmayan bu yüzden sözü kanun bilinen biri.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir