Ana Sayfa Genel Haberler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23. bölüm yeni fragmanında şok

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23. bölüm yeni fragmanında şok

0
0

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23. bölüm yeni fragmanında şok ATVnin reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Salı akşamı 23. bölümü ile ekrana gelmeye hazır. Alparsalan intikam peşinde. Fakat bu tüm aileyi tehlikeye sürükler. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

Alparslanın sönmek bilmeyen intikam ateşi en sonunda kendi üstüne sıçrar. Düşmanları tarafından kaçırılmasıyla birlikte düştüğü durum bir girdap gibi tüm aileyi içine çeker. Hızır yeğeninin başına gelenlerden kendini sorumlu tutmaktadır.

Kimsenin bir kan kaybına daha tahammülü kalmamıştır. Çakırbeyli Ailesi bu ardı arkası kesilmeyen felaketlerle nasıl başa çıkacak? Bütün olan bitene rağmen Meryem boşanma kararından geri adım atmaz. Hızıra dava açmak için tuttuğu avukat Özgür tesadüfen Yarenin eski bir arkadaşı çıkar. Böylece Nazlı tüm dava sürecini takip edebilecektir. Bu tesadüf Nazlının lehine mi yoksa aleyhine mi olacaktır?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile 16 Şubat 2016, Salı 20:00de ATVde..

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 23. BÖLÜM FRAGMANI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çakırbeyli Ailesi, üç ferdinin de masaya oturmasıyla düşmanları tarafından büyük bir hedef haline gelir. Ünal Kaplanın intikamını alması için veliaht ilan ettiği Alparslan amacına ulaşır; fakat bu ortak intikam arzusu yolunda Alparslanın oynadığı büyük oyunlar başına türlü belalar açacaktır.

Hızırın ise ailesinden birini daha toprağa vermeye gücü yoktur. Çakırbeyli evinde sular durulmaz. Meryem boşanma fikrinde ne kadar kararlı olduğunu avukata giderek gösterir. Hızır için ise boşanmak, ihtimali olmayan bir durumdur. Bu durum Nazlının kendini sevilen sayılan bir yenge olarak göstermesi için bir fırsata dönüşür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz