Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24. bölüm fragmanında intikam ateşi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24. bölüm fragmanında intikam ateşi Ekranların vazgeçilmez dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Hazır Çakırbeyli, intikam için harekete geçiyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24. bölüm fragmanı ve detayları.

Yapımcılığını Raci Şaşmazın üstlendiği, senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdenerin yazdığı, başrollerini Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli) ve Deniz Çakırın (Meryem Çakırbeyli) paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile 23 Şubat salı akşamı saat 20:00da ATVde ekrana gelecek.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 24. BÖLÜM ÖZETİ

Masanın liderliğinden vazgeçmiş olmasına rağmen Hızır Çakırbeylinin başı beladan kurtulmaz. Ateş bu kez ailenin tam kalbine düşer ve felaketler zincirinin son kurbanı Ömer olur. Viktor yaptığı hain planıyla masum insanların hayatını tehlikeye atarak sınırları aşmıştır. Eylemlerini Ünal Kaplanın masasından seçtiği tetikçileri üzerinden gerçekleştirir. Fakat Hızır bombacıyı ele geçirecek ve Viktorun paralı askerlerine yaklaşmayı başaracaktır. Oğlunun hayatına kastedenler ne pahasına olursa olsun bulunmalıdır. Peki tüm bu yaşananlar aileyi bir arada tutmaya yetecek midir?

Nazlı başı beladan kurtulmayan bu aileye dahil olma niyetinde değildir. Her ne kadar Hızırı elinde tutma gayesinde de olsa aklından evlenme fikri geçmez. Meryem kadar güçlü bir kadın olmayı Hızırla evlenmeden elde etme arzusundadır. Meryem boşanarak gücünü, Nazlı ise evlenmeden varlığını ispat edebilme konusunda kararlıdır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 24. BÖLÜM FRAGMANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme