Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 47. yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 47. bölüm fragmanı yayınlandı. Son yayınlanan bölümün ardından merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 47. bölüm fragmanında aksiyon dolu sahneler yaşanıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15 Kasım Salı saat 20:00de ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak

Ekranların fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hız kesmeden devam ediyor. Son bölümü ile izleyenlere heyecan dolu dakikakalar yaşatan dizide yine çok konuşulacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 47. bölüm fragmanı yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 47. bölümü ile Salı akşamı ATVde.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Daha fazla ölümün sorumlusu olmak istemeyen Hızır, dostunu düşmanını karıştırır hale gelir. Masayı bulandırmak adına hareket eden Özkan ise amacına ulaşmış herkesin birbirine şüpheli gözlerle bakmasını sağlamıştır. Masanın üyeleri Gülmezlere ulaşma niyetiyle pusu kurma derdindeyken Ünal yine büyük lokmanın peşindedir.

İçerideki haini bulmak için başka bir hainle masaya oturmak zorundadır; çünkü bu saatten sonra gerçek haini bir tek hainleri doğuranlar bilebilir… Yapılan görüşme sonucunda Gülmezlerin arkasındaki güç belirginleşir. Ancak edinilen bilgiler ölümlerin son bulmasına yetmeyecek, sıradaki eylem çok büyük olacaktır. Bu savaşta bir oğul kaybeden Salih Gülmezin hedefinde ise bu kez Hızır ve Ünal vardır.Gülmezlerin sevdiklerine vereceği zarardan endişe eden Ceylan da tek başına tehlikeli kararlar alır ve harekete geçer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi