Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 61. bölüm fragmanı neden yayınlanmadı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 60. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Dizide bu hafta durumu kötüleşen ve tekrardan solunum cihazına bağlanan Handandan ümit kesildi. Meryem ve Ceylan ile yapılan anlaşma üzerine Handanın fişi çekilir. Ancak bu durumu öğrenen Alparslan, Meryemden hesap sormaya gelir. Alparslan ile Meryemin yüzleşeceği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 61. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 60. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekrana gelen son bölümde Hızır düşmamlarını pusuya çekmek için gittiği yerde beklemediği bir sürpriz ile karşılaştı. Bundan sonra Hızır ve masadakilerin işleri hiçte kolay olmayacaktır.

Amerikanın hamlesi ile köşeye sıkışan masa, bitirilme korkusuna karşılık CIA ile anlaşma yapmak zorunda kalır. Öte yandan Handanın sakat kalması Meryem ve Ceylan ile yapılan anlaşmayı tekrar gün yüzüne çıkardı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 61. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? Masa eski şaşalı günlerine kavuşabilecek mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ile 14 Mart Salı akşamı saat 20:00da ATV ekranında.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 60. BÖLÜM ÖZETİ

Hızır düşmanlarını pusuya çekmek için gittiği yerde bundan sonra çok zorlanacağı acı gerçeklerle karşılaşır. Görevinden uzaklaştırılan Davutun yerine, Çakırbeylileri bitirmeyi amaçlayan Serkan getirilmiştir. Hızır, ticaretine taş koyma niyetinde olan Serkana teşkilatın içindeki kötü güçler ortaya çıkana kadar katlanmak zorundadır.

Bu yeni gelişmeler karşısında tüm masa üyelerinin eli kolu bağlı kalır. Karşılarındaki güç başa çıkılamayacak büyüklükte olduğundan harekete geçemezler. Masanın bitirilmesi ile tehdit edilen Ünal da başlarına gelebilecek daha büyük felaketleri önlemek için CIA ile anlaşmak zorunda kalmıştır. Tüm bu yaşananlar Amerikalılara sıkılan kurşunun bedelidir ve herkes kapana kısılmış gibidir.

Eşkıya Dünyaya Hülkümdar Olmaz 61. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren haberimizde yer alacaktır.

İlk amacı Ünalı korumak olan Suzi ülkesine dönme talimatı alır. Çakırbeylilerden taraf gibi görünmesi ve şirketin sırlarını açık etmesi gönderilmek istenmesinin bahanesidir; fakat Suzinin burada yapacakları henüz bitmemiştir. Dönmek istememesindeki nedenlerden biri de İlyas ile olan yakınlaşmasıdır.

Alparslan davranışlarını kontrol edemeyecek kadar dağılmıştır. Babasının ölümünün sorumlusu olan Avni ile ilgili Ceylandan yardım ister. Zor bir anında karşısına çıkacak olan Serkan ise ailesinden biri ile ilgili gerçeği kendisiyle paylaşacaktır. Doktorlar durumu kötüleşen ve tekrardan solunum cihazına bağlanan Handandan neredeyse ümidi kesmişlerdir. Bilincinin açılıp açılmayacağı konusu bir muammadır.

Yatağa bağlı bir ömür geçireceği gerçeğiyle yüzleşen Handanın son arzusunu yerine getirmek kolay bir iş değildir. Meryem ve Ceylan onlara yüklenen bu zor görevi yerine getirebilecekler midir?

Add your comment

Your email address will not be published.