Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 127.Bölüm Sesli Fragmanı izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127.Bölüm Fragmanı sesli 5 mart salı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127.Bölüm tanıtımı izle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Fragmanı atv

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 126.Bölüm özeti

Ya dediklerimi yaparsınız ya da hepiniz ölürsünüz

Ömür Façalı, aileler arasındaki düşmanlığa rağmen İlyastan beklentisini açıkça dile getirir. İstekleri uğruna önündeki engelleri yok sayacak kadar gözü kara olduğunu bir kez daha kanıtlar. Behzatı çileden çıkaracak yakınlık düşman ikili arasında yeni bir gerginliğin de sebebi olacaktır. Kardeşlerinin intikamını almak için Çakırbeyliler ile Façalıların karşısına dikilen Zeki Sivri, kan parası bahanesiyle masayı haraca bağlama peşine düşer. Taleplerinin yerine getirilmemesi durumunda yapabileceklerini korkusuzca söyleyip herkesi tehdit edebilmesinin sırrı ise ardındaki büyük güçte saklıdır. Hızırın ölümü için hazırladığı tuzakla savurduğu tehditlerin lafta kalmayacağını çok geçmeden gösterecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 126.Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir