Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 128. Bölüm Sesli Fragmanı izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. Bölüm Fragmanı sesli 12 mart salı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 128. Bölüm tanıtımı izle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Fragmanı atv

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. Bölüm özeti

Evet doğru aynı masada oturuyoruz ama bana ihanet ettin!”

Hızır Çakırbeylinin küçümsediği düşmanı Zeki, otelde kurduğu tuzakla beklenmedik bir hamleye imzasını atmıştır. Özlemin dikkati sayesinde ölümden kıl payı kurtulan Hızırın can borcunu ödemek bundan sonra Alparslanın görevi olacaktır. İstediğini alana kadar yolundan vazgeçmeyecek olan Zeki, Çakırbeylileri karşısına alarak açtığı savaşta, masanın yeni üyeleriyle ortaklık kurmaya çalışır. Masanın paylaşmaya yanaşmayacağı haraca karşılık, Alparslann saklı tuttuğu depoların yerini öğrenip el koymayı amaçlamaktadır. Çalarak elde edeceği paralar karşılığında yeni dostlar edinmeyi amaçlayan Zekinin, Hızırdan sonraki hedefi Alparslan olacaktır. Tedbirleri arttırmak yerine Çakırbeylilere açılan savaşa karşılık verme görevini üstlenen Alparslanın hayatı büyük risk altındadır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir