Genel Haberler

Esra Sönmezer den Mustafa Erdoğan hakkında şok sözler

Bir De Bizden Dinleyin magazin programında Esra Sönmezer canlı yayında Gülben Ergenin eski eşi Mustafa Erdoğanın kendisine 3 yıldır sürekli mesaj gönderdiğini söyledi.

Bir de Bizden Dinleyin programında magazin yorumculuğu yapan Esra Sönmezer Mustafa Erdoğanın yaklaşık 3 seneden beri kendisine mesajlar attığını ve bu durumun kendisinde sıkıntı yarattığını belirtti.

Programda Mustafa Erdoğanın eski eşi Gülben Ergenle tekrardan bir araya gelebileceğinin konuşulması üzerine Esra Sönmezer, bunun pek mümkün olmadığını söyleyerek Mustafa Erdoğanla ilgili şok itiraflarda bulundu.

Esra Sönmezer, Kendisinin bana ısrarla attığı mesajlar var. Cevap vermiyorum ama artık yeter dedikten sonra kendisine gelen mesajlardan birini canlı yayında okudu. Esra Sönmezer, mesajda Mustafa Erdoğanın Cevap vermek nezakettir. Bu ne kabalık. Senin gibi zarif bir kıza yakışmıyor. İlk ve sonsuz buluşalım yazdığını söyledi.

Esra Sönmezer; Mustafa Erdoğan benim sadece arkadaşım olabilir, Gülben Ergen ile evleneceklerse Allah mutlu etsin. Fakat evlenmek isteyen biri bu tür mesajlar atmaz, insanların peşine düşmez. Ona ilgi duymuyorum. Bana ilgi duyabilir ya da hisleri vardır ama, bu beni ilgilendirmiyor dedi. (Posta)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu