Posted in Genel Haberler Magazin

Ünlü oyuncu Özgü Namal yeni film hazırlığında

Özgü Namal, Tuna Kiremitçi’nin aynı adı taşıyan romanı ‘Bu İşte Bir Yalnızlık Var’ filmi için kamera karşısına geçiyor. Çekimleri dün başlayan filmde Özgü Namal’a Engin Altan Düzyatan eşlik ediyor. Bu yaz yönetmenler film çekimleri için adeta adaları mesken tuttu. Bu İşte Bir Yalnızlık Var’ın çekimleri ağustos ayı boyunca Heybeliada’da gerçekleşecek….

Devamı
Posted in Genel Haberler Magazin

Tolgahan Sayışman Bir Deri Bir Kemik Kaldı

Tolgahan Sayışman yeni filmin çekimleri için Hollywood stili değişime girdi. Lale Devrinin başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman!a tatil yaradı. Diziye yaz arası verildikten sonrada boş durmayan Sayışman yeni film için kamera karşısına geçti. Büyük Sürgün isimli yeni sinema filmi Büyükadada geçen filmde aşık bir genci canlandıracak. Önce sakallarını kesti sonrada 10…

Devamı
Posted in Genel Haberler Görüntülü Sohbet

Sevgililer Gününde gül çaldı, polise yakalandı

İstanbul Büyükada’da, Sevgililer Gününde bir çiçekçiden 600 TL’lik gül çalan şahıs önce güvenlik kamerasına sonra da polise yakalandı. İHA Edinilen bilgiye göre, Büyükada Maden Mahallesi Zağnospaşa Caddesi üzerine bulunun çiçekçiye Sabah saatlerinde gelen bir kişi, kimseye görünmeden içeri girdi. Çiçekçiden 600 TL değerinde gül çalan şahıs ardından olay yerinden kaçtı….

Devamı