Ana Sayfa Genel Haberler Eve Dönüş 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Eve Dönüş 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

0
0

Eve Dönüş 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Atvde yarın akşam yepyeni bir bölüm ile ekrana gelecek olan Eve Dönüş dizisi yeni bölüm için heyecan dorukta. Merakla beklenen Eve Dönüş 20. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Nefes kesen sahneleriyle gündeme bomba gibi düşen Eve Dönüş yeni bölüm tüm ayrıntıları haberimizde

Seyreden herkesi derinden etkileyecek sahneleriyle, her anı heyecanla dolu, gerilimin bir an bile düşmeyeceği bir dizi olan Eve Dönüş 20. yeni bölüm için nefesler tutuldu. Merakla beklenen 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanlı ve sürükleyici hikâyesiyle izleyiciyi ekrana bağlayacak olan dizi; Eve Dönüşün oyuncu kadrosunda, Tardu Flordun, İpek Erdem, Feride Çetin, Ayten Uncuoğlu, Burak Demir, Murat Atik, Ümit Olcay, Merve Oflaz, Zeynep Özder, Gülden Dudarık, Leya Kırşan ve Edip Saner gibi isimler yer alıyor.

EVE DÖNÜŞ 20. BÖLÜM FRAGMANI

EVE DÖNÜŞ 20. BÖLÜM ÖZETİ

Leyla, çaresizce mezarları kazıp Yusufu kurtarmaya çalışır. Bir süre sonra yaşadığı üzüntüye ve yorgunluğa dayanamayıp bayılır. Leylaya Şayanın adamlarından önce ulaşan Oflaz, genç kadını alıp götürür. Aras ise Şayana oğlu olduğunu söyler. Şayan, bu itirafa inanmayınca Leylaya sormak üzere adamlarına Leylayı getirmeleri talimatını verir.

Düdüklü, çocuklara yurdu cehenneme çevirmeye devam etmektedir. Gece seçtiği çocukları Taksimin arka sokaklarında dilendirip üzerlerinden para kazanmak üzere biriyle anlaşır. Fakat işler istediği gibi gitmez. Elif ve Beyaz zorla dilendirilmek üzere gittikleri yerden fırsatını bulup, kaçarlar. Nalân yurda teftişe giden heyete eşlik eder. Kürşat, Canan ve İpek de teftiş sırasında yurttadır. Düdüklü, teftiş olacağını öğrendiğinde yurdu olması gereken hale çevirip, çocukları ağızlarını açmaması için sıkıca tembih eder. Elif ve Beyazın heyet geldiğinde yurtta olmaması Düdüklü için zor bir sınavdır.

Hapishanede kızının özlemine daha fazla dayanamayan Leylanın firar ettiğini öğrenen Kürşat, Leylanın bu planını tahmin eder. Yurda gidip güvenliğin artırılması için müdürle konuşur. Bu arada Kürşat, kızına bir an evvel kavuşmak için, Şayanın kendisine yapacağı akıl almaz teklifi karşısında ne yapacaktır?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz