Evlilik Hakkında Her Şey

Evlilik Hakkında Her Şey 6. Bölüm Sesli Fragmanı Seyret 26 Ekim Özeti

Evlilik Hakkında Her Şey 6. Bölüm Fragmanı izle Evlilik Hakkında Her Şey 6. Bölüm Sesli Fragmanı Seyret 26 Ekim Özeti

Evlilik Hakkında Her Şey 5. Bölüm Günay ailesinin üzerine bomba gibi düşen Saklı Oda skandalı herkesi derinden sarsmıştır. Azra, yıllarca işi gereği karşılaştığı durumlardan birinin içinde kendini bulmanın acısını yaşarken kocasının sırlarının peşine düşer. Müvekkili Süreyya hanım da beklenmedik şekilde bu sürece dahil olur.

Bunun yanı sıra, böylesine hassas ve zayıf olduğu bir zamanda Yıldırım’a yakın durmak istemese de ikili arasında bazı yüzleşmelerin yaşanması kaçınılmazdır. Songül’ü anlaşmaya ikna etmek isteyen Alpay, Songül’le yüzleşecek fakat bu buluşma hiç beklenmedik bir noktaya varacaktır. Sergen ise yaşananların acısı ve Azrayı kaybetme korkusuyla en yakın tehdit olarak gördüğü Yıldırımın üzerine gider.

Bu esnada Uralın yapacağı bir teklif Sanem’i kararsız bırakacaktır. Çolpan’ın gizlediği bir başka gerçek ortaya çıkarken, Faruk’un bir itirafıyla aralarındaki ilişki yeni bir boyut kazanacaktır. Üç kız kardeşin yaşadıklarından uzaklaşmak isterken atıldıkları bir maceranın sonunda ise Azrayı en büyük kâbusu beklemektedir.

Evlilik Hakkında Her Şey 6. Bölüm Fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir