Fabrika Kızı dizisi ilk bölümüyle Perşembe başlıyor

Fabrika Kızı dizisi ilk bölümüyle Perşembe başlıyor Aylin ve Ferhatın hayatlarını değiştiren fabrika

Başrollerini Fulya Zenginer ve İsmail Demircinin paylaştığı fabrika Kızı Perşembe akşamı birinci bölümüyle izleyicisiyle tanışmaya geliyor. Organize filmler yapımı Fabrika Kızı ilk bölümünden eğlenceyi ekrana taşımaya hazırlanıyor. Aylin (Fulya Zenginer) ve Ferhatın (İsmail Demirci) renkli çekişmeleri yaz ekranına kahkahayı taşıyacak! Fabrika Kızının ilk bölümünde; İzmirde büyük bir otelin müdürü olan ve evlenmek üzere olan Aylin (Fulya Zenginer) mutlu bir hayat için gün sayarken bir anda tüm hayatı değişir. Aniden işsiz kalan ve terkedilen Aylin tam her şey bitti dediği anda kendini İstanbul yollarında bulur.
Yıllardır görüşmediği babası Ertuğrul beyden kendisine miras kalan Fabrikayı öğrenmesiyle bir anda yeniden hayata olumlu bakmaya başlayan Aylinin bilmediği şey ise kendisine sadece Fabrikanın değil aynı zamanda usta başı Ferhat (İsmail Demirci)n da miras kalmış olmasıdır. Ertuğrul bey ölmeden önce yazdığı vasiyetinde Fabrikayı, Aylin ve Ferhata ortak bırakmıştır!fabrika-kızı-dizisi-1

Birbirlerine tutunarak yıllardır fabrikayı Ferhat ile birlikte ayakta tutmaya çalışan Cansın (Fırat Albayram), Himmet (Sedat Bilenler), Yusuf (Alper Kadayıfçı), Yetkin Birol Şimin (Burak Satıbol), Afitap (Alayça Öztürk) ve daha bir çok fabrika çalışanı Aylin ile Ferhatın fabrikanın başına geçmesiyle taraf tutmak zorunda kalır. Aylinin fabrikayla ilgili planlarından hoşlanmayan Ferhat ve ekibi Aylini vazgeçirmek ve yıldırmak için girdikleri bu yolda Aylini delirtirken eğlenceli bir savaşı da başlatmış olur!

Yapımcılığını Organize Filmler/Sercan Çiçekoğlu-Engin Acuner, yönetmenliğini Hakan Arslanın üstlendiği Fabrika Kızının senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alıyor.
Fulya Zenginer (Aylin), İsmail Demirci (Ferhat), , Fırat Albayram (Cansın), Burak Satıbol (Yetkin Birol Şimin), Aydan Burhan (Muzaffer Ana), Alper Kadayıfçı (Yusuf Tandır), Tezcan Fenerciler (Selim), Özge Korkmaz (Nuriye), Fatih Altın (Sami), Begüm Yılmaz (Damla Gül), Sedat Bilenler (Himmet), Alayça Öztürk (Afitap), Tuğçe Karaoğlan (Asiye) rol alıyor.
Fabrika Kızı, ilk bölümüyle 25 Haziran Perşembe akşamı saat 21:00da Show TVde başlıyor!

FABRİKA KIZI YENİ FRAGMAN

Tarih: 24 Haziran 2015 — 03:35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi