Ana sayfa Genel Haberler Familya 1. bölümü ile ekranlara konuk oluyor!

Familya 1. bölümü ile ekranlara konuk oluyor!

0
0

Familya dizisi Fox TVde ekranlar konuk olmaya hazırlanıyor. İddialı kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmesi beklenen Familya dizisi bu akşam izleyicilerin karşısına çıkıyor. Başrollerinde Uğur Yücel, Bülent Emrah Parlak, Şükran Ovalı ve Güven Kıraç gibi isimlerin bulunduğu Familya dizisi eğlenceli dakikaları ile dikkat çekmesi bekleniyor.

Familya dizisi bu akşam 1. bömlümü ile ekranlara konuk olacak. fox tvnin yeni dizisi olan Familya Oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. İşte Familya 1. bölüm fragmanı ve merak edilenler.

FAMİLYA DİZİSİ 1. BÖLÜM FRAGMANI


Beyoğlu ailesinin hayatı, 2002 Dünya Kupasında İlhan Mansızın altın golüyle ansızın değişir. Türkiye en mutlu gününü yaşarken, Beyoğlu hanesinin ortasına geri dönüşü olmayan bir acı düşer.

Baba toprağında aldığı üzücü bir haber; Yaşar Beyoğlunu, yaşananları temize çekmek ve ailesini bir araya toplamak için harekete geçirir. Oynanan bir oyun ve her biri kendine has çocuklar birleştiğinde, geçmişle hesaplaşmak giderek zorlaşır. Beyoğlu familyasında işler hiç de planlandığı gibi gitmeyecektir…

Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcının üstlendiği, yönetmenliğini Can Yücelin yaptığı, senaryosunu ise Uğraş Güneşn kaleme aldığı, FOXun merakla beklenen yeni dizisi”Familyanın başrollerinde usta oyuncu Uğur Yücelin yanı sıra, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan, Barış Yıldızın yanı sıra Gökhan Kıraç, Enis Arıkan, Olgu Baran Kubilay, Bekir Çiçekdemir, Berat Efe Parlar, İpek Ayaz Kortunç, Murat Şahan, Ozan Coşkun, Neslihan Arslan ve Güven Kıraç yer alıyor.