Ana Sayfa Genel Haberler Familya dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Familya dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

0
0

Familya dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Uğur Yücelden içimizi ısıtacak bir aile dizisi geliyor. Usta oyuncu Familya dizisi ile ekranlara dönecek. Familya dizisinin konusu ne? Familya dizisinde kimler rol alacak? İşte merak edilen soruların cevapları ve detayları.

Usta oyuncu Uğur Yücel Familya ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Fox Tv ekranlarında olacak dizi şimdiden ilgiyi üzerine toplamayı başardı. Usta oyuncu kadrosu ve merak edilen senaryosu ile Familya,dizisi hakkında merak edilen tüm soruların cevapları ve detayları.

FAMİLYA DİZİSİ KONUSU

1993-1997 yılları arasında ATV’de ekrana gelen ”Süper Baba” dizisi tarzında olacak olan dizinin seti İzmir’de çekilecek. Temmuz ayında çekimlerine başlanacak olan dizinin yapımcılığını TMC Film üstlenecek. Dizinin ismi ise ”Familya” olarak olarak belirlendi.

Uğur Yücel, 1993-1997 yılları arasında ATV’de ekrana gelen efsane dizi Süper Baba tarzında yeni bir dizi geliyor. Dizinin başrol oyuncusu ise son olarak ‘Aramızda Kalsın’ dizisiyle ekranlarda gördüğümüz Uğur Yücel yer alacak. 58 yaşındaki usta oyuncu Uğur Yücel, yine sıcak bir aile dizisi olan Canım Ailem’de Şebnem Bozoklu’yla birlikte başrol oynamıştı. Yine bir aile komedisi izleyici ile buluşturacak olan Uğur Yücel, yeni dizisiyle FOX’ta izleyicisi ile buluşacak.

FAMİLYA DİZİSİ OYUNCU LİSTESİ

UĞUR YÜCEL

1957 yılında İstanbul’da doğmuş oyuncu ve yönetmendir. Son dönemde oyndığı Canım Ailem ve Aramızda Kalsın dizileri ile de tanıtır. Son zamanlarda seslendirme de yapmaktadır.

ŞÜKRAN OVALI

1985 yılında İzmir’de doğan güzel oyuncu 34 yaşındadır. Son olarak Paramparça dizisinde Ayşe karakterine hayat vermiştir.

ZEYNEP KANKONDE

En son Kiraz Mevsimi dizisinde rol alan tecrübeli oyuncu dizinin komik isimlerinden biri oluyor.

CANER ÖZYURTLU

BERAT EFE PARLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz