Fatmagülün Suçu Ne 49. Bölüm Fragmanı izle

Fatmagülün Suçu Ne 49. Bölüm Fragmanı izle

Fatmagülün Suçu Ne 49. Bölüm izle Fatmagülün Suçu Ne 49. Bölüm Fragmanı izle Fatmagülün Suçu Ne 49. Bölüm izle Fatmagülün Suçu Ne 49. Bölüm Fragmanı izle Fatmagülün Suçu Ne 50. Bölüm Fragmanı izle Fatmagülün Suçu Ne Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Fatmagülün Suçu Ne 48. Bölüm ÖZETİ; Fatmagül’den karabulutları dağıtan büyük itiraf

Fatmagül’ün büyük itirafıyla birlikte, Kerim’in ilişkilerine dair en önemli soru işareti de yok oluyor.

Fatmagül ve Kerim, İstanbul’dan uzakta, yağmurun da zorladığı koşullarda, baş başa kalırlar. Aynı gece Münir’in tuzağına düşen Mustafa, bu çamurdan kurtuluşunun olmadığının farkındadır. Bir kez daha Yaşaranlar’a boyun eğmekten başka çaresi yoktur. Asu da onun bu kararına uymak zorundadır. Aksi halde hem bebeği, hem de kendisi tehlikeyle burun buruna kalacaktır. Öte yandan Kadir, Fatmagül’ün lehine olabilecek tüm kapıları zorlarken, Mustafa, Yaşaranlar için çalışmaya başlamıştır. Reşat’la Münir’in planlarının uzağında kalan Erdoğan ise, Nil’le birlikte hayatında yeni bir sayfa açmaya kararlıdır. Ancak bu hayalinin önüne geçmişinin dikilmesi uzun sürmez. Avustralya’dan ağabeyi Kerim’i görmek için gelen Deniz’in heyecanı, Fahrettin’in temkinli adımlarına takılır. Bir an önce Kerim’le tanışmak isteyen Deniz, bunun yolunu kendi yöntemleriyle bulacaktır.

Kerim ve Fatmagül arasındaki kara bulutlar, birbirlerine doğru attıkları adımlarla dağılmaya başlar. Kerim’in ilişkilerine dair en önemli soru işareti, Fatmagül’ün büyük itirafıyla yok olacaktır.

Fatmagülün Suçu Ne 49. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2023 Tüm Hakları Saklıdır