Fatmagülün Suçu Ne 62. Bölüm Fragmanı izle 16 Şubat

Fatmagülün Suçu Ne 62. Bölüm Fragmanı izle KANAL D ekranlarında yayınlanan Fatmagülün Suçu Ne 62. Bölüm Fragmanı online internetten izle Fatmagülün Suçu Ne 16 Şubat Perşembe Fragmanı izle

Fatmagülün Suçu Ne 61. Bölüm Özeti; Mustafa, Kerim’in karşısına çıkıyor.. Kerim’in gözlerini açmasıyla birlikte başta Fatmagül olmak üzere herkesin yüreğindeki korkular, yerini sevince bırakır. Ancak bu sevinç çok uzun sürmez. Önce Mustafa’nın serbest kaldığı haberi hastaneye ulaşır. Bunun hemen ardından ise, Mustafa tüm tehlikeleri göze alarak Kerim’in karşısına çıkmanın bir yolunu bulur. Mustafa’nın içindeki intikam ateşi, Mustafa’yı hesaplaşması için Kerim ve Fatmagül’le bir araya getirir.

Mustafa’nın tüm suçlamalarının hedefinde Kerim vardır. Yaşadığı kayıplardan sonra asıl “mağdurun” kendisi olduğunu düşünen Mustafa, hastanede büyük bir şov sergiler. Bu olay Kerim ve Fatmagül’ü ayrı ayrı etkisi altına alırken, eski hesaplaşmaları gün yüzüne çıkarır. Bir sene önce Ildır’daki “o gece” yaşanmasaydı sorusu akıllardaki yerini yeniden alır.

Fatmagülün Suçu Ne 62. Bölüm Fragmanı izle, Fatmagülün Suçu Ne 62. Bölüm Fragmanı, Fatmagülün Suçu Ne 62. Bölüm Fragmanı izle, Fatmagülün Suçu Ne 62. Bölüm Fragmanı Seyret, Fatmagülün Suçu Ne 62. Bölüm Fragmanı HD izle, Fatmagülün Suçu Ne 62. Bölüm Fragmanı Full izle, Fatmagülün Suçu Ne 63. Bölüm Fragmanı izle, Fatmagülün Suçu Ne Son Bölüm Fragmanı izle

Öte yandan Mustafa, Asu’nun ve şansının yardımıyla hakkındaki suçlamalardan aklanma fırsatı bulur. Ne olursa olsun Kerim’in vurulma olayının peşini bırakmayacak tek kişiyse Fahrettin Ilgaz’dır. Mustafa zincirlerinden kurtuldukça daha tehlikeli olmaya başlarken, Fatmagül ise, Kerim’le düğünleri için büyük bir adım atar.

Fatmagülün Suçu Ne 62. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir