Fatmagülün Suçu Ne 64. Bölüm Fragmanı izle

Fatmagülün Suçu Ne 64. Bölüm Fragmanı izle KANAL D ekranlarında yayınlanan Fatmagülün Suçu Ne 64. Bölüm Fragmanı online internetten izle Fatmagülün Suçu Ne 1 Mart Perşembe Fragmanı izle

Fatmagülün Suçu Ne 63. Bölüm Özeti; Fatmagül, Mustafa tehdidiyle karşı karşıya.. Mustafa’ya en büyük cezayı, onun kaderini Fatmagül’ün ellerine bırakarak vereceğini düşünen Asu, gerçekleri itiraf ettikten sonra ortalıktan kaybolur. Artık Mustafa’nın kaderi gerçekten Fatmagül’ün ellerindedir. Mustafa, Fatmagül’ün kendisini ihbar etmeyeceğine inansa da, Fatmagül savcılığa suç duyurusunda bulunmak için bir dakika bile düşünmez. İhbarın değerlendirilmesiyle başlayan süreç, Mustafa’nın işlediği suçların ortaya çıkması için önemli bir adım olur. Kaçmaktan başka çaresi kalmayan Mustafa’ya en büyük yardım Yaşaranlar’dan gelir. Mustafa’yı yeniden içlerine alan Yaşaranlar, ellerinde patlamaya hazır bir bomba tuttuklarının farkında değildir.

Son olaylarla birlikte Mustafa’nın gölgesi Fatmagül ve Kerim’in hayatında yeniden gezinmeye başlar. Aile içinde Fatmagül’le Mustafa adının yan yana anılıyor olması bile, Kerim’i fazlasıyla huzursuz eder. Ancak bu durum, Fatmagül’le Kerim’in birbirlerine daha sıkı bağlanmasına neden olur.

Fatmagülün Suçu Ne 64. Bölüm Fragmanı izle, Fatmagülün Suçu Ne 64. Bölüm Fragmanı, Fatmagülün Suçu Ne 64. Bölüm Fragmanı izle, Fatmagülün Suçu Ne 64. Bölüm Fragmanı Seyret, Fatmagülün Suçu Ne 64. Bölüm Fragmanı Full izle, Fatmagülün Suçu Ne 65. Bölüm Fragmanı izle, Fatmagülün Suçu Ne Son Bölüm Fragmanı izle

Fatmagül’ün gelinliğine ilk makası vurmasıysa tüm ailenin havasını bir anda değiştirir. Öte yandan uzun zamandır gsm şirketlerinden beklenen rapor sonunda gelir. Fatmagül’ü yeniden kazanacağı anın hayalini kuran Mustafa ise planlarını harekete geçirir.

Fatmagülün Suçu Ne 64. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir