Ana sayfa Genel Haberler Fazilet Hanım ve Kızları 20. bölümde Hazan kararı ortalığı karıştırıyor

Fazilet Hanım ve Kızları 20. bölümde Hazan kararı ortalığı karıştırıyor

0
0

Fazilet Hanım ve Kızları 20. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Hazanın kararı tüm dengeleri değiştirecek. Peki nasıl bir karar verecek? İşte fenomen dizi Fazilet Hanım ve Kızlarında bu akşam yaşanacaklar.

Fazilet Hanım ve Kızları her Cumartesi izleyicisiyle buluşuyor. Entrika dolu Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde bu akşam yine heyecanlı olaylar yaşanacak. Peki Hazanın tüm olayları derinden etkileyecek olan kararı nedir? İşte Fazilet Hanım ve Kızları 20. yeni bölüm fragmanları…

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 20. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Hazan, Kerimeden aklının almadığı sırrı öğrenirken, Fazilet ve Ece’nin büyük sırrı ise Yağız’ın ellerindedir ve Egemen kardeşlerin Ece’nin yalanıyla zaman kaybetmeye hiç niyeti yoktur. Büyük yüzleşme Fazilet ve Ece için yıkıcı olur. Hazan’ın Egemen’lerle iş birliği yapması Fazilet ve Ece’ye bir darbe daha vururken Hazan, gerçeğin peşindedir. Yasin ve Selin’in de yalıya çağrılmasıyla olaylar çığırından çıkar. Çaresizlik Fazilet’in elini kolunu bağlarken, işlerin hızla çirkinleşmesi Hazan’ı annesi ve kardeşine karşı zor durumda bırakır. Fazilet ve Ece için yolun sonu gözükürken yalıya düşen bomba olayların seyrini kökünden değiştirir. Diğer yanda, Sinan ve Yağız arasındaki üstü kapalı Hazan gerilimi artık Hazan’ın kayıtsız kalamayacağı bir hal alırken iki kardeşle ilgili bildiği sır, Hazanı aklının ucundan bile geçmeyen bir yol ayrımına götürür. Hazan’ın kararı üçlü arasındaki dengeleri geri dönülmez şekilde değiştirmek üzeredir.