Fazilet Hanım ve Kızları 38. bölümde Yağız ölümle yüz yüze!

10.03.2018
21

Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. 38. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak olan Fazilet Hanım ve Kızlarında Hazan, Yağız için endişeleniyor. Yağız ölümle burun buruna. Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm için heyecan dorukta.

STAR TVnin heyecanla takip edilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 38. bölüm için heyecanlı bekleyiş. İşte yeni bölümde yaşanacaklar…

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 38. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Elinde Yağız’ın kanıyla ona bir şey olmasının korkusunu yaşayan Hazan, Kerimeye gerçekleri haykırsa da sesini duyuramaz. Yağızın da tehlikede olduğunu öğrenmeleriyle yalıyı saran korku artık ikisi içindir. Hazım’ın tüm kararlılığıyla polisten uzak durmaya çalışması Fazilet ile birlikte Gökhan’ı da rahatsız ederken, ablasına bir şey olmasından korkan Ece herkesten habersiz polise haber vermiştir.

Yağız ve Hazan sıkıştıkları köşede kendilerine bile itiraf edemedikleri duyguları birbirlerine itiraf etmeye hazırlanırken patlayan silah bekleyenleri darmadağın eder. Sinan yaşadığı suçluluk duygusuyla kıvranırken, taş üstünde taş bırakmayan bir karşılaşma yaşanır.

Fazilet Hanım ve Kızları, Yeni Bölümleri ile Cumartesi Star da!

Yayın Günü: 10 Mart Cumartesi
Saat: 20:00

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 38. BÖLÜM FRAGMANI

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Yüreğininsesi olarak 2008 yılından beri seslisohbet hizmeti vermekteyiz.