Fazilet Hanım ve Kızları yeni sezon ilk bölümüyle zirveye oturdu

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi geçtiğimiz Cumartesi günü yayınlanan yeni sezon ilk bölümüyle iki kategoride de birinci olarak zirveye oturdu. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde artık herkes için yeni bir dönem başlıyor. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinden 15. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

STAR TVnin sevilen dizilerinden Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Yeni sezondan yayınlanan 14. ilk bölümle gündeme oturan dizi zirveyi kimseye kaptırmadı. Dizide artık herkes için yeni bir dönem başlarken olaylar daha da entrikalı hale gelecek ve işler tehlikeli boyutlara ulaşacak.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 14. BÖLÜM ÖZETİ

Fazilet Hanım Ve Kızlarında Herkes İçin Yeni Bir Dönem Başlıyor.

Kendini bir anda ağır bir yüzleşmenin ortasında bulan Hazan, hayatının en gurur kırıcı gecesinin mimarının Sinan olduğunu artık öğrenmiştir. Ortaya çıkan gerçek Hazanın kalbini paramparça ederken, Sinan için de çok yıkıcı olur. İstemeden de olsa gerçeğin ortaya çıkmasına sebep olan Yağız’ın karşısında, bir değil iki enkaz vardır ve Yağız enkazı toplamak zorundadır. Hazan ne kadar dirense de, kalp acısıyla kıvranırken başucunda Yağız’ı bulur.

Sinan, pişmanlık ve suçluluk duygusuyla, hayatında ilk kez doğru olanı yapmayı seçerken, öfke ve acının esir aldığı Hazan, ilk kez savaşmayı değil, acıya teslim olup kaçmayı seçer. Hazan, yaşadığı hayal kırıklığından kaçıp, kendi yoluna gitmeye kararlıdır. Ne var ki, Yağız’ın attığı sürpriz bir adımla, Hazan için bütün yollar Egemen kardeşlere çıkar. Yağız, Sinan ve Hazan kendi karmaşaları içinde savrulurken, yalıdaki sürpriz gelişme alınan tüm kararları, atılan tüm adımları ve hepsinin planlarını tepe taklak etmek üzeredir.

Senaristliğini Sırma Yanık’ın yaptığı, yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği yönetmen koltuğunda ise Gökçen Usta’nın oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, gülsen tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı ve Sevinç Erol’un yer alıyor.

Fazilet Hanım ve Kızları, Yeni Bölümleri ile Cumartesi star’da!

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 15. BÖLÜM FRAGMAN

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SEZONU ZİRVEDE AÇTI!

Yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana gelen dizi, iki kategoride birinci oldu. Başrollerini Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray’ın paylaştığı dizide herkes İçin Yeni Bir Dönem Başlıyor Fazilet Hanım ve Kızları on dördüncü bölümü ile, AB kategorisinde 5,13 izlenme oranı ve 16.32 izlenme payı, 20+ABC1 kategorisinde 4,83 izlenme oranı ve 16,05 izlenme payı ile en çok izlenen yapım oldu.

Senaristliğini Sırma Yanık’ın yaptığı, yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği yönetmen koltuğunda ise Gökçen Usta’nın oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı ve Sevinç Erol’un yer alıyor.

Fazilet Hanım ve Kızları, Yeni Bölümleri ile Cumartesi Star’da

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi