FeedDemon 4.0.0.22 indir Download

0
0

FeedDemon 4.0.0.22 Ücretsiz RSS Okuyucu

RSS’lerinizi Windows masaüstünüzde görüntülemek için kullanabileceğiniz FeedDemon ücretsiz olması, kolay kullanım olanakları sunması ile en iyi RSS okuma yazılımlarından birisidir. RSS olarak aldığınız haberleri ve bilgilerinizi otomatik olarak masaüstünüzde görüntülemek yanında organize etmek de FeedDemon ile çok kolay.
Programla anahtar kelimeler, filtrelemeler oluşturarak tüm haberleri en kolay ve hızlı şekilde alabilirsiniz. Takip ettiğiniz yayınları iPod veya Windows Media Player’a da yönlendirmeniz mümkün. FeedDemon’ın Google Reader senkronizasyon özelliğiyle evden, ofisten ya da istediğiniz herhangi bir yerden programı kullanarak, RSS beslemelerinizi senkronize edebiliyorsunuz. Program kısaltılmış URL’lerin üstüne geldiniz zaman orjinal URL’lerini de gösteriyor. Özellikle Twitter, Facebook gibi sosyal medya araçlarında çok kullanışlı olan özellik adrese gitmeden linki görmenizi sağlıyor.

FeedDemon özellikleri:

Panik tuşu: Okunmayı bekleyen birçok RSS’iniz olduğunda tüm bu okunmamış yazıları okunmuş olarak gösterebilme özelliği.
Sayfa içi arama özelliği
Çevrimdışı RSS okuma özelliği
APML dışarı aktarma
Google Reader senkronizasyonu – FeedDemon’ı evde, ofiste, istediğiniz heryerde senkronize bir şekilde kullanabilirsiniz.
Etiketleme ve etiket bulutu seçenekleri.
Kolay RSS paylaşımı.
Twitter feed’lerinin içerisindeki kısa URL’leri ayıklayabilme.
FeedDemon 3.1 Sürüm Geliştirmeleri:

Anında çeviri özelliğiyle rss beslemelerini anında kendi dilinize çevirebileceksiniz.
Yeni içerik filtresiyle bazı anahtar kelimeler belirleyebilir ve bu anahtar kelimelere göre gelen beslemeleri “okundu” olarak işaretletebilirsiniz.
“Shared by people I follow” özelliği: Paylaşılanları Google Reader ile sekronize eden FeedDemon artık ortak paylaşılan öğelere göre kişileri filtreleyebiliyor.
Kısa URL gösteriminde goo.gl, youtu.be, fb.me, flic.kr, ow.ly ve clicky.me desteği getirildi.
Dosya Boyutu: 3,94 MB
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Platform: Windows XP/Vista/7
Uninstall Seçeneği? Evet
Limit: Yok

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz