Filinta Bin Yılın Şafağında başlıyor. İşte yeni karakterler

Filinta Bin Yılın Şafağında başlıyor..İşte yeni karakterler Filinta dizisinde ünlü isimler sürpriz karakterlerle geliyor

TRT 1′in sevilen dizisi Filinta Bin Yılın Şafağında sloganıyla ikinci sezona başlıyor. Ünlü oyuncuları kadrosuna katan Filinta’nın yeni sezon fragmanları da yayınlandı. ES Film’in yapımcılığını üstlendiği Filinta ‘Bin Yılın Şafağında’ 18 Eylül Cuma akşamı TRT 1 ekranlarında ikinci sezonuna başlıyor. Geçtiğimiz sezonun en sevilen dizilerinden biri olan Filinta ‘Bir Osmanlı Polisiyesi’, bu sezon kemik kadrosunun yanı sıra yenilenen kadrosu ve konusuyla bambaşka bir Filinta dünyasının kapılarını aralayacak ve seyircilerinin karşısına, ilginç sürprizleriyle çıkacak. Filinta Bin Yılın Şafağı’na bu sen Rıza Kocaoğlu, Berrak Tüzünataç ve Mustafa Avkıran da katıldı.

Yönetmenliğini Osman Kaya’nın üstlendiği TRT’nin sevilen dizilerinden Filinta ‘Bin Yılın Şafağında’ , 2. sezonunda, kahramanımız Filinta Mustafa, iyilerin ve kötülerin dünyasında, uluslararası şebekeler ve devletlerin yanı sıra, karanlık güçler ve gizli örgütlenmelerle mücadele etmeye başlıyor.

Karanlık sulardaki gizli oyunlar ve bunlara karşı diz çökmeyen adamlar, dizinin 2. Sezonunun büyük dünyasının sır dolu kapılarını, korkmadan ardına kadar açacağı başlıklardan birkaç tanesi… Hainlere biat etmeyen, doğruluğu şiar edinen Filinta Mustafa’nın düşman hattı artık çok kalabalık… Fakat her şey, Devlet-i Aliyye uğruna olacak

Berrak Tüzünataç yeni katıldığı Filinta’da güzelliğinin önüne geçen ve bir erkek kadar güçlü dövüşen ve silah kullanan Farah rolüyle karşımıza çıkacak.

Bu sezon Filinta’nın kemikleşmiş ve fanlarının dört gözle beklediği müthiş oyuncu kadrosuna, babacan görünümünün ardında sert, otoriter, cesur ve stratejik bir deha olan Davut Paşa (Mustafa Avkıran), acıma duygusu sıfır, psikopat fakat müthiş bir zekaya sahip olan), güzelliğinin önüne geçen ve bir erkek kadar güçlü dövüşen ve silah kullanan Farah (Berrak Tüzünataç) ve daha birçok yetenekli ve usta oyuncu sürpriz karakterleriyle dahil oluyor ve Filinta dünyası daha da büyüyor.

Celal rolündeki Rıza Kocaoğlu acımasız bir katili canlandırıyor.

Başrolerini Onur Tuna , Berrak Tüzünataç, Serhat Tutumluer, Rıza Kocaoğlu, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Mustafa Avkıran , Suavi Eren, Mehmet Özgür, Damla Aslanalp, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Asena Tuğal, Mürşit Ağa Bağ, Yosi Mizrahi, Wilma Elles, Ercan Demirel, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ebubekir Öztürk, Ceyhun Ergin, Emre Canpolat, Engin Yüksel, Selin Deveci, Sencer Serta Çakal, Uğur Yıldıran, Burcu Çoban, Yiğit Uçan, Mustafa Yıldıran, Gurur Çiçekoğlu, Batın Deniz Uçan, Şahin Karakuş, Özgür Onan, Yavuz Sepetçi, Onur Yaprakçı, Duru Alkış, Bartuğ Bedirhan Yayla, Muhammed Kerem Şahin ve Alican Bayhan’ın paylaştığı Filinta ‘Bin Yılın Şafağı’ 18 Eylül Cuma akşamı saat 20:00 de 27. Bölümüyle TRT 1 de.

FİLİNTA 2. SEZON YENİ FRAGMANLARı

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir