2021 Spider-Man No Way Homeun dijitalde yayınlanacağı tarih açıklandı

11.01.2022
51
2021 Spider-Man No Way Homeun dijitalde yayınlanacağı tarih açıklandı

2021in en popüleri Spider-Man No Way Homeun dijitalde yayınlanacağı tarih açıklandı 2021 yılının en çok izlenen ve en popüler filmi olan Spider-Man No Way Homeun dijitalde yayınlanacağı tarih açıklandı. Film, 28 Şubatta dijital olarak satışa çıkacak.

2021 yılının şüphesiz en çok beklenen filmlerinden birisi Spider-Man No Way Homedu. Film ile ilgili çıkan birçok iddia sebebiyle film bir hayli konuşuldu ve çıkış yaptığında da beklendiği gibi rekor kırdı. Şimdi de filmin dijitale geleceği tarih açıklandı.

Comicbookun haberine göre Spider-Man No Way Home, 28 Şubatta dijitalde yayınlanacak. Film ilk başta çeşitli dijital film kiralama ve satın alma platformlarında sabit bir ücret ile satılacak. Bu tarih büyük bir ihtimalle DVD gibi fiziksel ürünlerin satışa başlayacağı tarih de aynı zamanda. Ardından da henüz net olmayan bir tarihte video akış platformlarına gelecek.

Spider-Man No Way Home, Disney+ta mı Netflixte mi Yayınlanacak?
Spider-Man No Way Home büyük bir ihtimalle Mart, en geç Nisan ayında video akış platformlarına gelecek. Filmin yayınlanacağı platform ise Disney Plus değil, Netflix. Geçtiğimiz yıl Sony ve Netflix arasında yapılan anlaşmaya göre bu yıl çıkacak filmlerin video akış platformlarındaki yayın hakkı Netflixe ait.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.