Netflixin Leonardo DiCaprio başrollü filmi Dont Look Up yayınlandı

24.12.2021
61
Netflixin Leonardo DiCaprio başrollü filmi Dont Look Up yayınlandı

Netflixin yıldızlarla dolu yeni filmi Don’t Look Up filmi sonunda yayınlandı. Leonardo DiCaprio başrollü filmin Oscara aday olması bekleniyor.

The Big Short ve Vice isimli filmlerin yönetmeni olan başarılı isim Adam McKayin yeni filmi Don’t Look Up yayınlandı.

2 saat 18 dakikalık bir süreye sahip olan Don’t Look Upı şu andan itibaren Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Filmin tam oyuncu kadrosu şu şekilde: Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Rob Morgan, Chris Evans, Cate Blanchett, Jonah Hill, Himesh Patel, Timothée Chalamet, Ron Perlman, Ariana Grande, Kid Cudi, Matthew Perry ve Tomer Sisley. Senaristliğini ve yönetmenliğini Adam McKay üstleniyor.

Don’t Look Upın Konusu
Astronomi lisansüstü öğrencisi Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) ve hocası Dr. Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) şaşırtıcı bir keşifle, Güneş sistemi içindeki bir yörüngede dönen bir kuyruklu yıldız tespit eder. Ancak bir sorun vardır. Kuyruklu yıldız, doğrudan Dünyaya çarpacak şekilde ilerlemektedir. Diğer sorun ise, bu tehlikeyi kimsenin umursamamasıdır. Görünüşe göre dünyayı yok edebilecek Everest Dağı büyüklüğündeki bir cisimle ilgili uyarıları kulak arkası etmek insanlığın işine gelmektedir. Kate ve Randall, Dr. Oglethorpeun yardımıyla bir medya turuna çıkar. Umursamaz Başkan Orlean (Meryl Streep) ile onun özel kalem müdürü olan dalkavuk oğlu Jasonın ofisinde başlayan yolculukları, Brie (Cate Blanchett) ve Jack (Tyler Perry) tarafından sunulan eğlenceli sabah programı ile devam eder. Kuyruklu yıldızın çarpmasına sadece altı ay kalmışken haberlere çıkmaya çalışmak ve çok geç olmadan sosyal medya bağımlısı halkın dikkatini çekmek trajikomik bir göreve dönüşür. İkili, dünyanın göğe bakmasını nasıl sağlayacaktır?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.