Ana Sayfa Dizi Fragmanları Firar 24. Bölüm Fragmanı izle 6 Mart

Firar 24. Bölüm Fragmanı izle 6 Mart

0
0

Firar 24. Bölüm Fragmanı izle STAR TV ekranlarında yayınlanan Firar 24. Bölüm Fragmanı online internetten izle Firar 6 Mart Salı Fragmanı izle

Firar 23. Bölüm Özeti; Civan, Nadirı yakalamak için Gönülü koz olarak kullanır.

İhanet ettiği için Aziz Ağa tarafından vurulan ve ağır yaralanan Baran, hastanede hayati tehlikeyi atlatır ama onun için tehlike hala devam etmektedir. Aziz Ağa, kendisinin başaramadığı Baranı öldürme görevini bir adamı aracılığıyla hastanede yapmaya çalışır.
Baranın başına gelenlerden kendini sorumlu tutan Nadir ise onu bir an olsun yalnız bırakmaz.

Bu arada Civan babasının neden gözünün önünde duran Nadiri öldürmediğine bir türlü anlam veremez. Aziz Ağa polisin dikkatini üzerine toplamamak için bir süre Nadirin peşini bırakmak niyetindedir. Ama Civan kendi yöntemleriyle iz sürmeye ve Nadiri bulmak için yeni planlar yapmaya kararlıdır. Bu konuda elindeki en büyük koz ise Gönül olacaktır.

Öte yandan Bahtiyanların evinde uzun zamandan beri huzursuzluk havası esmektedir. Mahur Hanım iyileşmeye başlayınca Asude onu rahatsız etmeye çalışır. Cemre ise Semihin kendisine yaşattıklarından sonra toplarlanmaya başlar ve şirketin başındaki işine geri döner.

Firar 24. Bölüm Fragmanı izle, Firar 24. Bölüm Fragmanı, Firar 24. Bölüm Fragmanı izle, Firar 24. Bölüm Fragmanı Seyret, Firar 24. Bölüm Fragmanı Full izle, Firar 25. Bölüm Fragmanı izle, Firar Son Bölüm Fragmanı izle

Bu arada savcı Nadire ulaşmak için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır. Ancak önüne beklemediği şekilde çıkan engeller Nadirin zaman kazanmasına yol açar. Komiser Elif ise bir yanda savcının yanında olan bitenden haberdarken, diğer yanda kalbine söz geçirmeye çalışır. Nadirin kurtulmasını isterken mesleğinin gereklerini de yerine getirmek zorundadır.

Firar 24. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz