Ana sayfa Dizi Haberleri Fulya Zenginer Yeni Dizisinde Fabrika Kızı oldu

Fulya Zenginer Yeni Dizisinde Fabrika Kızı oldu

1
0

Fulya Zenginer Yeni Dizisinde Fabrika Kızı oldu Fabrika Kızının ilk tanıtımı izleyiciler tarafından yoğun ilgi gördü

Show TVnin yaz sezonundaki gözde yapımlarından birisi olan Fabrika Kızının merakla beklenen ilk tanıtımı Cumartesi akşamı yayınlandı. Başrol oyuncusu Fulya Zenginerin yer aldığı ilk tanıtım, izleyiciler tarafından yoğun ilgi gördü. Tanıtım filmi, ekranlara yansıdıktan sonra sosyal medyada da kısa sürede ilgi odağı oldu ve merak uyandırdı. İzleyiciler sosyal medyada diziye beğeni ve övgü dolu yorumlar yaptılar.

İşte O Yorumlardan Bazıları :
– Yaz dizilerinin tanıtımları içinde en çok #FabrikaKızının tanıtımını beğendim, eğlenceli bir tanıtım olmuş.
– #FabrikaKızı fragmanı güzel olmuş.Fulya Zenginer,ekrandan enrjisi izleyiciye geçen isim.O karaktere göre iyi bir tercih olmuş.
– B A Y I L D I M yauu fragmana Fulya Zenginer afet olmuş afet kırkbirkereyüz maşallah 🙂 #FabrikaKızı
– E #FabrikaKızı da güzel o değil Fulya Zenginer çok güzel 🙂
– #FabrikaKızı tanıtımına baktim… Fulya Zenginer cok tatli Fabrikada calisan işçi halinden önceki kisimlar harika…
– #FabrikaKızı Güzelmisss Yazin İzlenicekler Dizilerimin Arasina Girdi.

Yaz ekranının vazgeçilmezi olacak Fabrika Kızının konusu ise şöyle; Otuzlu yaşlarının başında olan Aylin (Fulya Zenginer), nişanlısı ile birlikte İzmirde yaşamaktadır. Hep el üstünde tutularak büyütülmüş, başarılı ve hırslı bir kadın olan Aylinin hayatı bir gecede değişmiştir. Terfi edilmeyi beklerken işinden olan, gelinlik hayalleri kurarken terk edilen genç kadın, kendini bir anda yapayalnız ve beş parasız bulur.

Tam her şey bitti dediği anda bir telefonla Aylinin hayatı yeniden başka bir yöne doğru gider. Yıllardır görmediği babasından miras kalan İstanbuldaki fabrika, genç kadının hayatını düzene sokması için bir umuttur. Bu mirasla arasındaki tek engel ise Ferhat (İsmail Demirci) olacaktır.

Yapımcılığını Organize Filmler/Sercan Çiçekoğlu-Engin Acuner, yönetmenliğini Hakan Arslanın üstlendiği Fabrika Kızının senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alıyor.

Haziran ayında ekrana gelecek dizinin zengin oyuncu kadrosunda; İsmail Demirci (Ferhat), Fulya Zenginer (Aylin), Tezcan Fenerciler (Selim), Fırat Albayram (Cansın), Aydan Burhan (Muzaffer Ana), Özge Korkmaz (Nuriye), Fatih Altın (Sami), Begüm Yılmaz (Damla Gül), Sedat Bilenler (Himmet), Alayça Öztürk (Afitap), Burak Satıbol (Yetkin Birol Şimin), Alper Kadayıfçı (Yusuf Tandır), Tuğçe Karaoğlan (Asiye) rol alıyor.

FABRİKA KIZI DİZİSİ 1. BÖLÜM İLK FRAGMANI