Furkan Kızılay ateş püskürdü Yalan

03.07.2017
15

Survivor 2017de eski milli futbolcu Serhat Akın ile yakın bir dostluk kuran oyuncu Furkan Kızılay, menfaat ilişkisi yorumlarına sert tepki gösterdi.

Survivorın başarılı isimlerinden Furkan Kızılay, Serkat Akın ile dostluğu için menfaat iddiasını ortaya atanları hedef aldı. Ünlü oyuncu, yaklaşık 5 ay boyunca aynı takımda yer aldığı Serhatla fotoğrafını paylaşıp uzun bir metin kaleme aldı.

Furkan Kızılayın paylaşımı şöyle:
Menfaat dediler yalan dediler, demediklerini bırakmadılar, bırakmasınlar da. Biz hiçbir zaman hiç kimseyi menfaat ve çıkar için sevmedik. Survivor sonunda büyük ödül vardı evet kazanamadık ama daha güzel birşey kazandık dostluk! Dostluk başkadır! Kalbinde kötülük olan insanlar da bu dostluğu hiçbir zaman anlayamayacaklar yazık. Aslında anlayamamaları çok normal hayatlarındaki arkadaşlarını dostlarını menfaat ve çıkar uğruna seçtikleri için güzel bir dostluk görünce inkar edip yalanlarlar. Aynı biz Survivordayken arkamızdan söylenenler gibi. Aslında fazla söze gerek yok. Siz yalanlarınızla sahte dünyalarınızla meşgul olun biz de YALAN dostluğumuza devam edelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Yüreğininsesi olarak 2008 yılından beri seslisohbet hizmeti vermekteyiz.