Gece evlilik yıl dönümünü kutladılar sabah en büyük acıyı yaşadılar

Balıkesirde, anne ve babasının evlilik yıl dönümünden bir gün sonra beyin kanaması geçirip yaşamını yitiren Ece Ünsal (17), son yolculuğuna uğurlandı. Ece Ünsalın daha önce, anne ve babası bir kafeteryada masada otururken, çektiği selfieyi sosyal medya hesabından paylaştığı görüldü.

Balıkesir Şairler ve Yazarlar Derneğinin eski başkanlarından İrfan Ünsal (61) ile eşi Zehra Ünsal (60), kızları Ece ile birlikte Perşembe gecesi yedikleri akşam yemeğinde evlilik yıl dönümlerini kutladı. Dün sabah kızının odasına giren Zehra Ünsal, Eceyi hareketsiz görünce, hemen sağlık ekiplerine haber verdi.

Beyin kanaması geçirdiği öğrenilen lise öğrencisi Ece, Balıkesir Devlet Hastanesine kaldırıldı, ancak tüm müdahaleye karşın kurtarılamadı.

Ece Ünsalın beyaz tül ile örtülen cenazesi, bugün Zağnos Paşa Camiide öğle namazının ardından İl Müftüsü Ramazan Topcanın kıldırdığı cenaze namazının ardından Çınarlıdere Mezarlığında toprağa verildi. Cenazeye İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, Karesi Belediye Başkanı Ak Partili Yücel Yılmaz, İYİ Parti İl Başkanı Nedim Tuna, Ecenin arkadaşları ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Ece Ünsalın bir kafeteryada anne ve babası masada otururken, selfie çektiği ortaya çıktı. Ünsalın bu fotoğrafı, sosyal medya hesabından paylaştığı görüldü.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir