Gecenin Kraliçesi 13. son bölümde neler yaşandı?

Gecenin Kraliçesi 13. son bölümde neler yaşandı? Gecenin Kraliçesi 13. son bölüm ile ekrana geldi. Gecenin Kraliçesi son bölümde Selin ve Kartal beraber kaçtı. Nefes kesen Gecenin Kraliçesi 13. son bölüm ve tüm detayları haberimizde

Yapımını O3 Türkiyenin yaptığı başrollerinde Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat, Funda Eryiğit, Seda Akman, Selim Bayraktar, Burak Deniz, Deniz Cellioğlunun yer aldığı Gecenin Kraliçesi son bölüm ve detayları haberimizde.

Kartal ve Selin en sonunda bir araya gelirler. Ancak mutlulukları Kartal’ın özgürlüğüne bağlıdır. Bunun içinse gerçek suçlunun adalete teslim edilmesi gerekmektedir. Oktay tarafını seçmek zorunda kalacaktır.

Öte yandan suçu üstüne alan Esra emniyette ifade verir. Polisleri ikna etmekte zorlanan Esra’nın Kartal’dan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Kartal ve Selin’in peşinde olan Aziz ve Osman amacına ulaşamamıştır. Ama Osman hemen harekete geçer. Polisin Kartal’ları bulması an meselesidir. Ne var ki Kartal’ın eli giderek güçlenmektedir.

Babasının bütün entrikalarını öğrenen Sadık’ın tek isteği adaletin yerini bulmasıdır. Aziz’lere gidip herkesle konuşmanın zamanı gelmiştir.

Bu arada Selin herkesin bildiği ama kendisinin bilemediği bir gerçeği öğrenmiştir. Bu kabusa son vermenin vakti çoktan gelmiştir.
Gecenin Kraliçesi Oyuncuları

Meryem Uzerli (Selin): 1983 tarihinde Almanyada dünyaya gelen güzel oyuncu 32 yaşındadır. Annesi Alman babası ise Türktür. Muhteşem yüzyıl dizisinde Hürrem Sultanı oynayarak tüm Türkiyenin beğenisini kazanmıştır.

Murat Yıldırım (Kartal): 1979 Konya doğumlu yakışıklı sinema ve dizi oyuncusu 36 yaşındadır. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine mühendisliği mezunudur. Suskunlar dizisinde oynadığı Ecevit rolü ile tanınır. Sayısız dizi ve sinemada rol almıştır

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir