GeForce GTX ekran kartları Fortnite hediye paketi ile geliyor 2018

Nvidia GeForce GTX 1070 Ti, 1070 ya da 1060 ekran kartları satın alan oyunseverler, GeForce Fortnite bundle kampanyası kapsamında muhteşem hediyelere kavuşuyor

Ekran kartlarında Monster Hunter: World ve Battlefield V oyun hediyeleri devam eden Nvidia ara vermeden yeni bir kampanyaya daha başladı. Bu kez Fortnite oyununa özel hediye paketi veriliyor.

Özel paket
Nvidia ile Epic Games arasında yapılan iş birliği kapsamında Fortniteın 7. sezonunda oyunculara özel ve nadir Fortnite ekipmanları içeren GeForce Fortnite paketi hediye edilecek. Kampanya GeForce GTX 1070 Ti, 1070 ya da 1060 ekran kartları için geçerli.

Kampanya kapsamında yukarıdaki ekran kartı veya ekran kartını barındıran dizüstü bilgisayar satın alanlar 2000 V-Bucksın yanı sıra Response Unit sırt ekipmanı, nadir Reflex kıyafet, benzersiz Pivot planör ve Angular Axe silahı içeren Counterattack Setin sahibi olacak.

Stoklarla sınırlı GeForce Fortnite Bundle kampanyası, 29 Ocak 2019 tarihine kadar devam edecek. Ayrıca 7 Ocak 2019 tarihine kadar bu kartları satın alanlar Monster Hunter: World oyununa da sahip olacaklar. Yine 7 Ocak 2019 tarihine kadar yeni GeForce RTX serisi ile birlikte Battlefield V oyunu hediye ediliyor.

Add your comment

Your email address will not be published.