Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 19. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 19. Bölüm Fragmanı izle Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm Fragmanı seyret Gelsin Hayat Bildiği Gibi 19. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 18. Bölüm özeti Songül ve Sadi ses kaydında ulaştıkları ipucuyla o tarihteki vergi rekortmenlerinin isimlerini araştırırken, laboranta saldıran motorcuyu bulmak için de iz sürmeye devam ederler.

Songül elde ettiği delil sayesinde Sadi ve Yaverle birlikte hemen harekete geçer ancak Songül içerdeki köstebeğin her an peşinde dolaştığının farkında değildir.

Ozan’ın kayıp haberi başta Zülfikar olmak üzere herkesi etkiler. Ozan’ın arama çalışmaları devam ederken Abbas öfkesine hakim olamaz. Sonunda çalan bir telefon Zülfikar ve Gülseren’i çok zor bir durumla karşı karşıya bırakır.

Kıvanç davet edildiği bir kongreye yalnız gitmek istemez ve Derya’yı davet eder. Kongre süreci ikilinin arasındaki duvarların yavaşça kalkmasını sağlarken Derya hayatıyla ilgili çok önemli bir karar alır.

Sevda’nın tamirhanede Araz ve ekibin konuştuklarını duyması Gizem ve Mert ilişkisinde büyük bir etki yaratır. Diğer taraftan Araz ve çetesinin Aylin için bir planı vardır.
Songül ve Sadi artık birbirlerine karşı olan duygularını daha fazla saklayamazken ikisini de kötü sürprizlerin beklediğiden habersizdirler.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Gelsin Hayat Bildiği Gibi 19 Bölüm Fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir