Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 2. Bölüm Fragmanı izle Video Neler Yaşanacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 2. Bölüm Fragmanı izle sohow tv yeni dizi Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm Fragmanı izle Video Neler Yaşanacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 1. Bölüm özeti ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ bu akşam saat 20.00’de SHOW TV’de başlayacak. Yapımını BKM’nin üstlendiği, proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi deneyimli ve genç isimler bir arada. ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin başrol oyuncuları Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan, dizinin izleyiciler için neden özel olacağını Habertürk okurları için değerlendirdi.

Hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek olan ‘Sadi Payaslı’ ile tanıştıktan sonraki yaşadıklarını konu alan ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyen ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin birinci bölümünde yer altı dünyasının en korkulan isimlerinden biri olan ‘Yedi Emin’, düşmanlarının kendisine düzenlediği bir saldırıda yanlışlıkla bir çocuğun hayatını kaybetmesi üzerine beklenmedik bir karar alıp emniyete teslim olarak mafyanın çökertilmesine yardımcı olur.

‘Yedi Emin’ kayıtlara ölü olarak geçer ve o günden sonra hayatına ‘Sadi Payaslı’ olarak devam etmeye başlar. Coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’nde göreve başlayan ‘Sadi Payaslı’, oraya yanında komiser ‘Songül’ ile birlikte yerleştirilir. Karabayır Lisesi’nin tek misafiri ‘Sadi Payaslı’ değildir.
Islahevinden Adalet Bakanlığı’nın pilot okul uygulamasıyla çıkan ‘Can’, ‘Melek’, ‘Zülfikar’, ‘Mert’ ve ‘Aylin’ de bu lisede eğitim görecektir. Hepsinin içeri girme sebebi de hikâyeleri de farklıdır…

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin başrol oyuncuları Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan, dizinin izleyiciler için neden özel olacağını Habertük’e verdikleri röportajda dile getirdi.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 2. Bölüm Fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir