Gelsin Hayat Bildiği Gibi
Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 26. Bölüm Fragmanı izle Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm Fragmanı seyret Gelsin Hayat Bildiği Gibi 26. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 25. Bölüm özeti: Sadi ve Songül’ün teknede yaşadığı zor anların ardından Yılan ekibiyle bir toplantı yapılır.

erdar’ın avukatı Vedat’ın adresinde bulunmaması organizenin avukata ulaşmasını engellerken muhbirlerden elde edilen bilgiler Taylan ve Songül’ü hiç alışık olmadıkları bir dünyayı ziyaret etmek zorunda bırakır.
Aygün’ün Melek’i eve döndürme planı sonunda işe yarar ama bu sefer Aygün için hiçbir şey beklediği gibi gitmeyecektir. Gizem’in tamirhaneye yaptığı sürpriz ziyaret Araz’ın hoşuna giderken konuşma sonundaki Araz’ın hamlesi Gizem’in aklını iyice karıştırır.

Yeni delillerin değerlendirilmesi için toplanan mahkeme sonucunda evine dönen Mert, Kıvanç’la ilgili öğrendiği gerçekler karşısında ne yapacağını bilemez.
Taylan ve başsavcı ulaştıkları delillerle bazı gerçeklerin farkına varır. Sadi ve Songül ise yarım bıraktıkları ziyareti tamamlamak üzere röportaj için Servet’in köşküne gelmişlerdir. Köşkteki tek silahlı kişinin Servet olmaması Sadi ve Songül’ü zor bir durumda bırakır. Sadi’nin kimliği açığa çıkacak mıdır?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Gelsin Hayat Bildigi Gibi 26 Bolum Fragmanı

Benzer Konular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz