Geniş Aile 105. Bölüm Fragmanı izle

0
0

Geniş Aile 105. Bölüm Fragmanı izle Geniş Aile 105. Bölüm izle Geniş Aile 105. Bölüm Fragmanı izle Geniş Aile 105. Bölüm izle Geniş Aile 106. Bölüm Fragmanı izle Geniş Aile Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Geniş Aile 104. Bölüm Özeti;

GENİŞ AİLE DE GELİN KAYNANA KRİZİ! MUAZZEZ VE HAFİZE ARASINDA BÜYÜK ÇEKİŞME YAŞANIR. GERGİNLİĞİN FATURASI İSE CEVAHİR’E KESİLİR.

Faydasız Cevahir, kendini Nilüfere kanıtlamak için iş arayışına girer. Kısmeti onu üniversiteden eski bir arkadaşının şirketine götürür. Kendini zorla da olsa tercümanlık işine kabul ettirir. Alman bir huzurevine ait kitapçığın Türkçe çevirisi yapacaktır. Bu kitapçık az sayıdadır ve kısa sürede de çeviriyi teslim etmek zorundadır. Ancak işler eve gelince fena karışır. Muazzez ile Hafizenin arası açıktır ve sürekli birbirlerine laf sokmaktadırlar. Evdeki gerilim dozu giderek artarken Kuddusi Babanın bir de huzurevinin kitapçığını bulması her şeyin üzerine tuz biber eker. Cücüye annesinin eksikliğini hissettirmemeye çalışan Nilüfer, okulda düzenlenen anne çocuk etkinliğine katılır. Ancak Nilüferin anne rolüne kendini fazla kaptırması sonunda üzülmesine neden olur. Neşeye iyi bir baba olacağını kanıtlamaya çalışan Koyu Bilal bu sınavdan geçmek için Mürselden Someri bir günlüğüne ödünç alır. Cevahir eve getirdikçe kaybolan huzurevi kitapçığını ararken Koyu Bilalde Somere sahip çıkamamıştır. Herkesin yolu sonunda yine karakolda kesişir, bütün aile kaybolan Somerin derdine düşer.

Geniş Aile 105. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz