YuregininSesi

Geniş Aile 77.bölüm izle

18.02.2011
35

Geniş Aile 77. bölüm izle Geniş Aile  son bölüm izle Geniş Aile 77. bölüm  Seyret Geniş Aile 77. son bölüm izle

Geniş Aile 77.bölüm izle Geniş Aile son bölüm izle ve özeti
Zeynep’in gözüne girip sevgisini kazanmak için Cevahir mahallenin iyilik meleği olur.Cevahir hayır işi için tiyatro yarışmasına katılır. Cevahir Romeo, Zeynep ise Juliet olur. Oyunun kara kedisi de Koyu Bilal’dir!

Cevahir, Zeynep’in en zayıf tarafını keşfetmiştir. Ne kadar çok yardıma ihtiyacı olan kişiye yardım eli uzatırsa Zeynep o kadar etkilenmektedir. Yeni hedef ise Hikmet Teyze’dir. Belinden rahatsız olan yaşlı kadın çok acil ameliyat olmaz ise sakatlanacaktır. Uyanık Cevahir, bu fırsatı kaçırmaz ve gereken parayı bulmak için kolları sıvar. Ödüllü tiyatro yarışmasına katılır. Ancak Koyu Bilal de aynı şeyin peşindedir, üstelik Cevahir’i başarısızlığa uğratıp Zeynep’e ne kadar iyi bir insan olduğunu göstermeye çalışmaktadır. Piyeste zorla da olsa o da kendine göre bir rol bulur.

Pırıl ise başka okula gitmeye karar verir. Zekai onu vazgeçirmeye çalışır, Pırıl’ın tek bir şartı vardır: O da Zekai’nin Şoray ile iyi arkadaş olmasıdır. Ancak bu durum sanıldığı kadar o kolay değildir. Şoray’ın isteklerini yapmaya çalışan Zekai bu seferde Keçe kardeşleri karşısına alır. Ameliyat parası için Tiyatro yarışmasına bütün ailesi ile katılan Cevahir, şok edici bir sonuç ile karşılacaktır..
Geniş Aile 77.bölüm fragmanı izle

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Yüreğininsesi olarak 2008 yılından beri seslisohbet hizmeti vermekteyiz.