Geniş Aile 90. Bölüm Fragmanı izle

0
0

Geniş Aile 90. Bölüm izle Geniş Aile 90. Bölüm Fragmanı izle Geniş Aile 90. Bölüm izle Geniş Aile 90. Bölüm Fragmanı izle Geniş Aile Son Bölüm Fragmanı izle

Geniş Aile 89. Bölüm Özeti;

Sayısal Loto çıktı iddiası yüzünden Mürsel kaçırılır. Zeynep ile yeniden görüşebilmek içi plan yapan Cevahir bu kezfena yakalanır.
Katip, Koyu Bilal ile evlenmesi konusunda Zeynep’e baskı yapınca ağabey – kardeş ilk kez büyük kavga ederler. Katip, evi terk eder ve Koyu Bilal’in yanında kalmaya başlar. Bu durum Cevahir’in aklına yeni ve çok sinsi bir planın gelmesine neden olur. Bir an önce Zeynep’e kavuşmak isteyen Cevahir vakit kaybetmeden uygulamaya geçer. Sayısal loto oynayan Mürsel’in başı ise büyük derttedir. Para kazanamadığı gibi ikramiyenin ona çıktığı dedikoduları mahallede alıp başını gitmiştir. Okulda ise Zekai ve Şoray edebiyat dergisi çıkarmak için büyük bir yarışa girerler. Hangisi öğrenciler tarafından beğenilirse o dergi basılacaktır. Cevahir ile istediği yakınlığı bir türlü yakalayamayan Berrak, Zeynep’in bütün umutlarını kırmak için sık sık eczaneye gider. Koyu Bilal ve Cevahir Zeynep’in evinde Katip tarafından basılırken, Ulvi’den Mürsel’in kaçırıldığı haberi gelir ve ortalık karışır.

Geniş Aile 90. Bölüm Fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz