Ana Sayfa Genel Haberler Gizem Memiç kimdir?

Gizem Memiç kimdir?

1
0

Gizem Memiç kimdir? Survivor 2016da Gönüllüler takımında yer alan Gizem Memiç kimdir? Türk model ve Güzellik Kraliçesi olan Gizem Memiç hakkında detaylı bilgiler haberimizde..

GİZEM MEMİÇ KİMDİR?

Gizem Memiç d. 16 Mayıs 1990; Ankara, Türkiye) Türk model ve Güzellik Kraliçesi unvanı sahibi. 1 Nisan 2010 tarihinde Miss Turkey seçilmiştir. Tacını bir önceki yılın kraliçesi Miss Turkey 2009 Ebru Şamdan alan ve Türkiyeyi hem Miss World Dünya Güzellik Yarışmasında, hem de Miss Universe Kâinat Güzellik Yarışmasında temsil eden Memiç, bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı mezunudur. 7 Şubat 2016 tarihinde başlayan Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yer almaktadır.

Miss Universe 2010

Gizem Memiç, dünyanın en prestijli güzellik yarışması organizasyonu olan Kâinat Güzellik Yarışmasında Türkiyeyi 23 Ağustos 2010 tarihinde Amerika Birleşik Devletlerinin Nevada eyaletinin Las Vegas şehrinde temsil etti.

Miss World 2010

2010 yılında Türkiyenin Dünya Güzellik Yarışmasındaki resmi temsilcisi olan Memiç, Çinin Sanya kentinde yarışmıştır. 19 Ekimde en iyi 40 finalistin içine girdikten sonra 22 Ekim 2010 tarihinde en iyi 20 finalist içinde yerini almıştır.

Miss Turkey 2010 unvan sahibi olarak Amerikada Carls Jr. Restaurantın ve onun ortak şirketi Hardees Restaurantlarının televizyon reklamında oynayan ünlü model, İngilizcede Turkey olarak ifade edilen Hindi kelimesine bir gönderme yapılarak beş yüz kalorinin altında olan Turkey Sandwichesin yani hindi sandviçlerinin tanıtımını bikini ile sandviç yiyerek podyumda yürüme sahnesi ile yaptı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz