Göç Zamanı 5. yeni bölüm fragmanı nefes kesti!

Göç Zamanı 5. yeni bölüm fragmanı nefes kesti! Star Tvde büyük beğeniyle izlenen Göç Zamanı dizisi yeni bölüm için heyecan dorukta. Merakla beklenen Göç Zamanı 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Cennet ve Yılmazın geçmişten gelen sırrı ne? İşte Göç Zamanı 5. yeni bölüm fragmanı ve detayları.

Kısa sürede reyting listelerinde zirveyi zorlayan Göç Zamanının geçtiğimiz gün ekrana gelen son bölümün final sahnesi nefes kesti. Merakla beklenen Göç Zamanı 5. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Gerilimin bitmek bilmediği Göç Zamanı dizisi 4. son bölümün heyecanlı sahneleriyle çok konuşuldu. Yeni bölüm içinde heyecan dorukta. Göç Zamanı, bir annenin, zulümden kaçırdığı çocuklarını bilmeden bir cehenneme sokuşunun; gözlerinin önünde her birinin dağılıp gidişinin; onlara sahip çıkmak için çırpınışının öyküsünü anlatıyor.

Göç Zamanı Yeni Bölümüyle Cumartesi 20.00da starda!

GÖÇ ZAMANI 5. BÖLÜM FRAGMANI

GÖÇ ZAMANI 4. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Cennet ve Yılmaz’ın geçmişten gelen sırrı ne?
Yılmaz’ın evini terk eden Cennet ve kızları adeta sokakta kalmıştır. Cennet geçici işler yaparak para kazanmaya çalışır. Bu koca şehirde başlarını sokacak bir ev bulmaları hiç kolay değildir. Yılmaz ve Artem onların izini kaybetmiştir, Demir’in sayesinde bulurlar. Zümrüt Demir’den uzak durmaya çalışır ama Demir’in ondan vazgeçmeye niyeti yoktur. Cennet, Yemin ve Hanım’ın Bilal’in yanına yerleştiğini duyar. Yemin’i Bilal’den korumak için harekete geçer. Ancak Veysel de intikamını almak için Bilal’in karşısına dikilmiştir. Veysel’in silahından çıkan kurşun hedefi şaşar. Yemin yaşam ile ölüm arasında gidip gelir. Cennet için bu sırrı daha fazla saklamanın anlamı kalmamıştır, şimdi oğluna gerçekleri bir bir itiraf etme vaktidir. Yılmaz ise Cennet’le geçmişten gelen bir sırrı paylaşmaktadır. Cennet Yılmaz’ın gerçek kimliğinden şimdilik habersizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi