Ana sayfa Genel Haberler Gözler ne söyler?

Gözler ne söyler?

0
0

Gözlerinizin aslında sizler hakkında çok şey anlattığını biliyor musunuz? Haydi göz renklerine göre Amerikalı uzman psikologların yaptığı araştırma sonuçlarına bir bakalım…


Kahverengi gözler

Kahverengi gözlere sahip insanlar genelde ilgiyi üzerlerinde görmeyi çok sever. Akıllıdır ancak kendilerine ne yapılması gerektiğinin söylenmesinden hiç hoşlanmazlar. Yaratıcıdırlar ve yeni düşüncelere, trendlere inanılmaz derecede ilgi duyarlar. Eksi bir yön olarak görülebilir fakat araştırmalara göre kahverengi gözlere sahip insanlar genelde kendi duygularını açıklamaya utanır ve hatta çoğu zaman gerçek hislerini belli etmekten çekinirler.

Mavi gözler

Mavi gözlere sahip insanlar diğerlerine göre dahaçekicidir. Dünyanın hemen her yerinde bunun örnekleri görülebilir. Genelde havalı, soğuk görünen fakat aslında kendilerinden daha fazla başkaları ile ilgilenmeyi seven yardımsever ve iyi niyetli insanlardır. Kalabalıkları diğer insanlara göre daha fazla severler. Denizleri ve okyanusları çok severler.

Haydi siz de kendi gözlerinizin ne anlattığını bulun!

Yeşil gözler

Yeşil gözlü insanları anlatmak için ilk sıfat “ihtiraslı” olabilir. Genelde ilişkileri çok uzun süreli olur. Doğayı ve macerayı hayatlarından hiçbir zaman çıkarmak istemezler. Duyguları çok yoğun yaşarlar.Çok kıskanç olabilirler. Yüzlerine karşı birşey derken dikkatli olmalısınız çünkü yeşil gözlü insanların çoğu sözlerini sakınmaz ve hazır cevabı çok severler.

Ela gözler

Asla mücadeleyi bırakmazlar. Evet ela gözlü insanlar için çekişmeyi, rekabeti seven insanlar olduğunu söylemek hiç yanlış olmaz. Enerjiktirler ve bu enerjilerini insanların yardımı için kullanmaktan da çok hoşlanırlar. Sadece ilişkilerinde romantizme yer vermeyi severler.

Gri / kurşuni gözler

Gri gözlere sahip insanlar kırılgan olabilir. Yine gri gözlü insanlar birçok bakımdan ela gözlü insanlara benzeyebilir. Sürekli bir meşguliyet içerisinde olabilirler çünkü enerjileri hiç bitmeyecekmişçesine gözükebilir.Yağmuru ve huzuru çok severler. Çok zekidirler.

Haydi siz de kendi gözlerinizin ne anlattığını bulun!

www.biotrue.com.tr adresine tıklayıp sitede yer alan “Gözler ne söyler” testini çözenler, ücretsiz Biotrue deneme boyu kuponu kazanıyor.

Biotrue’yu denedikten sonra www.biotrue.com.tr/kazan adresini ziyaret edip ürünle ilgili fikirlerini belirtenler ise yapılacak çekilişle iPad, iPod shuffle ve kontakt lens kazanma şansını yakalıyor.

Gözler çok şey anlatır, peki biz ne kadarını anlayabiliriz?

İşte gözlerin söylediklerinin ne kadarını anladığınızı öğrenmek için bir fırsat!

www.biotrue.com.tr adresini ziyaret edenler “Gözler ne söyler?” testini çözerek hem gözlerin neler anlattığını tahmin etmeye çalışarak eğlenceli vakit geçiriyor hem de ücretsiz Biotrue deneme boyu kuponu kazanıyor.

Bausch + Lomb yeni kontakt lens solüsyonu Biotrue’yu deneyenler ise muhteşem bir hediye çekilişine katılma şansı elde ediyor.

Çekiliş, ürünü kullandıktan sonra www.biotrue.com.tr/kazan adresini ziyaret edip gözlerinin Biotrue hakkında ne düşündüğünü belirtenler arasında yapılacak.

(milliyet)